Następna praca

Specjalista PPK w Storm Group, Grupa kompaniy

14 października

32 wyświetlenia

Storm Group, Grupa kompaniy

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

Firma jest liderem na rynku akcesoriów samochodowych i chemii samochodowej na Ukrainie w związku z rozwojem, poszukuje do swojego zespołu specjalisty PPC.Główne obowiązki:Tworzenie, konfiguracja i optymalizacja kampanii reklamowych w Google Ads, Facebook Ads i innych platformach; Analiza efektywności kampanii reklamowych, raportowanie;Optymalizacja wydatków budżetu reklamowego w celu osiągnięcia jak najwyższego ROI;Wybór i testowanie słów kluczowych dla kampanii w sieci wyszukiwania;< /li>Korzys

Firma jest liderem na rynku akcesoriów samochodowych i chemii samochodowej na Ukrainie w związku z rozwojem, poszukuje do swojego zespołu specjalisty PPC.

Główne obowiązki:

  • Tworzenie, konfiguracja i optymalizacja kampanii reklamowych w Google Ads, Facebook Ads i innych platformach;
  • Analiza efektywności kampanii reklamowych, raportowanie;
  • Optymalizacja wydatków budżetu reklamowego w celu osiągnięcia jak najwyższego ROI;
  • Wybór i testowanie słów kluczowych dla kampanii w sieci wyszukiwania;< /li>
  • Korzystanie z narzędzi analitycznych (Google Analytics itp.) do śledzenia wyników;
  • Praca nad poprawą współczynników konwersji (CTR, CPA, ROAS).

Wymagania od kandydata:

  • Doświadczenie w pracy z PPC od 1-2 lat;
  • Pewna znajomość Google Analytics, Google Tag Manager , Facebook Pixel;
  • Zrozumienie zasad SEO i interakcji z kanałami płatnymi i organicznymi;
  • Nastawienie analityczne i umiejętności pracy z dużymi ilościami danych;
  • Umiejętność do tworzenia testów A/B i analizowania ich wyników;
  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole i samodzielność.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • < li>Przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

Lwów