Następna praca

Inspektor personalny w Interskalit UA, TOV

1 września

42 wyświetlenia

Interskalit UA, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Berdychiv
Pełny etat

Firma "Interskalit UA" Sp. z oo w mieście Berdyczów poszukuje inspektora personalnego. Jesteśmy wiodącym producentem wyrobów tekstylnych i posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie na rynku.Zadania:- Rekrutacja i selekcja personelu- Prowadzenie dokumentacji kadrowej- Księgowość wojskowa- Urzędnictwo- Kontrola zgodności z przepisami prawa pracyWymagania:- Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania personelem lub pokrewne- Znajomość prawa pracy- Umiejętność pracy z dużą ilością informacji- Odpowied

Firma "Interskalit UA" Sp. z oo w mieście Berdyczów poszukuje inspektora personalnego. Jesteśmy wiodącym producentem wyrobów tekstylnych i posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie na rynku.

Zadania:

- Rekrutacja i selekcja personelu

- Prowadzenie dokumentacji kadrowej

- Księgowość wojskowa

- Urzędnictwo

- Kontrola zgodności z przepisami prawa pracy

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania personelem lub pokrewne

- Znajomość prawa pracy

- Umiejętność pracy z dużą ilością informacji

- Odpowiedzialność, organizacja, komunikacja

Oferujemy:

- Oficjalne zatrudnienie

- Konkurencyjne wynagrodzenie

- Możliwość rozwoju zawodowego i kariery rozwój

- Przyjazny zespół i komfortowe warunki pracy

Nie przegap okazji, aby stać się częścią naszego profesjonalnego zespołu! Prześlij swoje CV, odpowiadając na to ogłoszenie.

Berdychiv
Pełny etat