Inspektor personalny w Ivano-Frankivska filiya Koncernu radiomovlennya, radiozv'yazku ta telebachennya

6 września

36 wyświetleń

Ivano-Frankivska filiya Koncernu radiomovlennya, radiozv'yazku ta telebachennya

0 recenzji
Brak doświadczenia
Iwano-Frankiwsk

Przedsiębiorstwo państwowe zajmujące się komunikacją poszukuje do swojego zespołu komunikatywnego, odpowiedzialnego, uważnego inspektora kadr! strong>administracji kadr;< /li>Wiedza 1C: Przedsiębiorstwo, M.E.Doc, Excel; Główne obowiązki: Utrzymanie personelu ewidencja: rejestracja przyjęć, zwolnień, przeniesień pracowników zgodnie z Kodeksem pracy Ukrainy i przepisami wewnętrznymi, rejestracja podróży służbowych;Rejestracja i wypełnianie ksiąg pracy;Rejestracja i rejestracja wszelkiego rodzaju u

Przedsiębiorstwo państwowe zajmujące się komunikacją poszukuje do swojego zespołu komunikatywnego, odpowiedzialnego, uważnego inspektora kadr! strong>

administracji kadr;< /li>
  • Wiedza 1C: Przedsiębiorstwo, M.E.Doc, Excel;
  • Główne obowiązki:

    • Utrzymanie personelu ewidencja: rejestracja przyjęć, zwolnień, przeniesień pracowników zgodnie z Kodeksem pracy Ukrainy i przepisami wewnętrznymi, rejestracja podróży służbowych;
    • Rejestracja i wypełnianie ksiąg pracy;
    • Rejestracja i rejestracja wszelkiego rodzaju urlopów.
    • Prowadzenie pełnej ewidencji wojskowej;
    • Rezerwacja pracowników;
    • składanie raportów o nowo zatrudnionych pracownikach (Medoc), współpracować ze stroną internetową PFU;

    Oferujemy:

    • pracę w firmie, z zachowaniem gwarancji socjalnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami;< /li>praca: PON-PT w godzinach 08:00 - 17:00 (nieregularny dzień pracy);
    • Przyjazny zespół, który wesprze i pomoże w pracy;