Następna praca

Inspektor personalny w Akston, Advokatske ob'ednannya

6 września

30 wyświetleń

Akston, Advokatske ob'ednannya

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Kancelaria Prawna Axton poszukuje odpowiedzialnego Inspektora Personalnego.KLUCZOWE OBOWIĄZKI: Pełne zarządzanie dokumentacji kadrowej: przyjęć, zwolnień, przeniesień, urlopów, pracowników szpitala.Tworzenie i prowadzenie akt osobowych pracowników, wprowadzanie w nich zmian związanych z czynnościami służbowymi. li>Księgowość o udzielanie urlopów pracownikom, kontrolę nad ustalaniem i przestrzeganiem regularnych harmonogramów urlopów.Tworzenie ustalonych raportów z pracy z personelem, powiadamian

Kancelaria Prawna Axton poszukuje odpowiedzialnego Inspektora Personalnego.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Pełne zarządzanie dokumentacji kadrowej: przyjęć, zwolnień, przeniesień, urlopów, pracowników szpitala.
  • Tworzenie i prowadzenie akt osobowych pracowników, wprowadzanie w nich zmian związanych z czynnościami służbowymi.
  • li>Księgowość o udzielanie urlopów pracownikom, kontrolę nad ustalaniem i przestrzeganiem regularnych harmonogramów urlopów.
  • Tworzenie ustalonych raportów z pracy z personelem, powiadamianie PSP o zatrudnieniu.

< strong>GŁÓWNE WYMAGANIA OD KANDYDATA:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomika, finanse, prawoznawstwo).
  • 3-letnie doświadczenie pełne -czasowa administracja personelem
  • Dbałość o szczegóły, logiczne myślenie, skrupulatność.

CECHY OSOBOWE:

  • Samodzielność, aktywność, energia, odpowiedzialność, szybka reakcja.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętność jasnego i rozsądnego formułowania i uzasadniania swojego stanowiska.
  • Uwaga na szczegółowość, terminowość, dokładność, umiejętność pracy z informacjami poufnymi.

OFERUJEMY:

  • Pracę służbową.
  • Poziom wynagrodzenia ustalany jest indywidualnie (w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata).
  • Świetny zespół i duże możliwości rozwoju.
  • Biuro w pobliżu stacji metra Olimpijska .

Kijów
Pełny etat