Następna praca

Partner Ludzie w GG.BET

16 października

20 wyświetleń

GG.BET

GG.BET

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

GG.BET to produktowa firma IT tworząca jedne z najlepszych na świecie usług na styku technologii, e-sportu i rozrywki.Dziś GG.BET to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie branży e-sportowej. Firma została utworzona w 2016 roku przez fanów e-sportu. Gramy, lubimy turnieje, śledzimy zmiany w składzie i nowe łatki.Jeśli wiesz, co oznacza GG, dołącz do nas i wspólnie rozwijajmy szybko rozwijającą się branżę. Jesteśmy e-sportem!Główne obowiązki:< ul>wdrażanie, wspieranie i doskonalenie

GG.BET to produktowa firma IT tworząca jedne z najlepszych na świecie usług na styku technologii, e-sportu i rozrywki.

Dziś GG.BET to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie branży e-sportowej. Firma została utworzona w 2016 roku przez fanów e-sportu. Gramy, lubimy turnieje, śledzimy zmiany w składzie i nowe łatki.

Jeśli wiesz, co oznacza GG, dołącz do nas i wspólnie rozwijajmy szybko rozwijającą się branżę.

Jesteśmy e-sportem!

Główne obowiązki:

< ul>
  • wdrażanie, wspieranie i doskonalenie procesów HR w firmie - onboarding, utrzymanie, zarządzanie i ocena wyników, offboarding, wynagrodzenia i benefity, wydarzenia
  • calekompilacja i utrzymuj oparte na zaufaniu i partnerskie relacje z zespołami i kierownictwem;
  • dpełnić rolę trenera i pomagać w znalezieniu najlepszych rozwiązań na styku interesów pracowników i biznesu;
  • ggeneruj, prowadź projekty HR i wdrażaj je;
  • п zajmuje się danymi analitycznymi i metrykami HR, automatyzacją i budowaniem procesów w systemach HR.
  • Wymagania:

    • dszkolenie z zakresu HR od 2 lat;
    • ypilne doświadczenie w budowaniu, organizowaniu i wdrażaniu wewnętrznych procesów HR w firmie;
    • kumiejętności komunikacyjne i prezentacyjne;
    • dzapytanie i proaktywność;
    • oorganizacja i niezależność;
    • dwykształcenie w zakresie IT będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy doskonałe warunki pracy:

    • Zgrany zespół i ciekawe środowisko;
    • Ciekawe zadania i przyjemna atmosfera nagroda;
    • Pakiet socjalny: urlop, zasiłek chorobowy, zasiłek FOP, opieka medycznakalkulacja, 12 dni chorobowych, dzień wolny z okazji urodzin;
    • Hybrydowy format pracy (biuro w centrum Kijowa);
    • Program rotacyjny;
    • W pełni zapewniamy sprzęt niezbędny do pracy;
    • Nie pracujemy w nadgodzinach;< /li>
    • Nie angażujemy się w mikrozarządzanie;
    • Nie mamy biurokracji ;
    • Nie wspieramy toksycznych relacji.

    Kijów