Następna praca

Księgowy płac w Fozzy group

8 października

23 wyświetlenia

Fozzy group

Fozzy group

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Gratulacje!Jesteśmy Grupą Fozzy - grupą firm o niesamowitej historii i wiele nietypowych pomysłów. Nasze obszary działalności to supermarkety, apteki, restauracje, usługi dostawcze, banki, pralnia chemiczna i firma informatyczna TemaBit.  Jesteśmy najbardziej gościnnym sprzedawcą.  Nasz zespół to ponad 60 tysięcy superbohaterów, którzy każdego dnia prześcigają się w radości i komforcie Gości.  Jesteśmy szczerzy i otwarci, wspieramy się i inspirujemy. Nie boimy się eksperymentować.  Wzmacniamy ze

Gratulacje!

Jesteśmy Grupą Fozzy - grupą firm o niesamowitej historii i wiele nietypowych pomysłów. Nasze obszary działalności to supermarkety, apteki, restauracje, usługi dostawcze, banki, pralnia chemiczna i firma informatyczna TemaBit.  Jesteśmy najbardziej gościnnym sprzedawcą.

Nasz zespół to ponad 60 tysięcy superbohaterów, którzy każdego dnia prześcigają się w radości i komforcie Gości.

Jesteśmy szczerzy i otwarci, wspieramy się i inspirujemy. Nie boimy się eksperymentować.

Wzmacniamy zespół finansowy w jednym z obszarów biznesowych, a mianowicie firma IT i w związku z tym poszukuje Księgowego ds. płacoraz (zarządzanie do 500 pracownikami).

< strong>Twoje zadania na stanowisku:

  • Zgodność karty czasu pracy z danymi działu personalnego i FSS w systemie księgowym.

  • Wynagrodzenie naliczane, premie, pomoc materialna, zasiłek chorobowy, zasiłek urlopowy, koszty podróży w odrębnym systemie wynagrodzeń.

  • Tworzenie informacji o wypłacie wynagrodzeń, kontrola uzupełnienia danych w PO projektu w systemie Klient-Bank.

Nasze wymagania:

  • 3+ odpowiednie doświadczenie zawodowe.

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne.

  • Znajomość specyfiki rachunkowości i ustawodawstwa w zakresie wynagrodzeń, premii, pomocy finansowej, zwolnień lekarskich, urlopów i wydatków na podróże służbowe.

  • Powyżej przeciętnego poziomu znajomości MS Office, znajomość Excela jest dla nas koniecznością.

  • , Timely, White.doc.

Oferujemy:

  • Możliwość generowania decyzji i wpływania na nie;

      Wspieramy tyły, podczas gdy nasi koledzy brońmy naszej wolności i Ukrainy! Dołącz! Razem do zwycięstwa!

Kijów
Pełny etat