Specjalista ds. partnerstwa (finanse) Czernihów w Norwegian Refugee Council / NRC

6 września

28 wyświetleń

Norwegian Refugee Council / NRC

0 recenzji
Brak doświadczenia
Czernihów
Pełny etat

Chorwacka Rada ds. Uchodźców (NRC)jest niezależną, humanitarną organizacją pozarządową założoną w 1946 roku . Niesiemy pomoc, chronimy prawa i przyczyniamy się do rozwiązywania problemów uchodźców, osób wewnętrznie przesiedlonych i innych osób dotkniętych konfliktem zbrojnym.  NRC rozpoczęło swoją działalność na Ukrainie pod koniec 2014 roku, wspierając osoby dotknięte konfliktem na wschodzie kraju. Obecnie zwiększamy nasze wysiłki na Ukrainie i w krajach sąsiednich, aby zapewnić pomoc osobom zm

Chorwacka Rada ds. Uchodźców (NRC)jest niezależną, humanitarną organizacją pozarządową założoną w 1946 roku . Niesiemy pomoc, chronimy prawa i przyczyniamy się do rozwiązywania problemów uchodźców, osób wewnętrznie przesiedlonych i innych osób dotkniętych konfliktem zbrojnym.  NRC rozpoczęło swoją działalność na Ukrainie pod koniec 2014 roku, wspierając osoby dotknięte konfliktem na wschodzie kraju. Obecnie zwiększamy nasze wysiłki na Ukrainie i w krajach sąsiednich, aby zapewnić pomoc osobom zmuszonym do opuszczenia swoich domów w wyniku wojny.

Szukamy Specjalisty ds. partnerstwa (finansów), który dołączy do naszego zespołu w Północnym Biurze Regionalnym NRC w Czernihowie.

Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie w zarządzaniu finansami, budżetowaniu i raportowaniu, a także integrować te umiejętności w szerszym obszarze rozwoju partnerstwa. Specjalista ds. partnerstwa będzie łączyć nadzór finansowy z szerszymi obowiązkami partnerskimi, wspierając rozwój i skuteczność naszych wspólnych inicjatyw.

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Opracowanie budżetów jakości zgodnych z formatami i standardami NRC we współpracy z kierownikami projektów;
  • Śledzenie kosztów partnerów i przeglądanie śródrocznych i końcowych raportów finansowych w koordynacji z kierownikami projektów;
  • Sprawdzanie towarzysząca dokumentacja finansowa przy wsparciu koordynatora finansowego;
  • Wsparcie koordynatora partnerstwa i interakcji ze społecznością w tworzeniu mapy partnerów lokalnych, identyfikacji potencjalnych partnerów i nawiązywaniu z nimi relacji w regionie północnym;< /li>
  • Ułatwianie komunikacji i koordynacji pomiędzy NRC a partnerami, a także przeprowadzanie wizyt monitorujących u partnerów;
  • Identyfikowanie potrzeb w zakresie rozwoju potencjału i wspieranie Koordynatora ds. partnerstwa i zaangażowania publicznego w koordynowaniu systematycznych działań w zakresie rozwoju potencjału. Może to obejmować wsparcie w organizacji szkoleń, coachingu i mentoringu;
  • Krótkie tłumaczenia z języka ukraińskiego na język angielski lub odwrotnie odpowiednich dokumentów dotyczących partnerów;
  • Wsparcie Koordynatora w sprawach partnerstwa i interakcji ze społeczeństwem w zakresie kontraktowania i przyznawania subgrantów partnerom NRC w Regionie Północnym;
  • Wspieranie partnerów lokalnych w zapoznawaniu się z wzorami raportowania NRC, ze szczególnym uwzględnieniem wspierania partnerów w zakresie sprawozdawczości finansowej NRC wymagań, przy wsparciu Działu Finansowego NRC;
  • Monitoruj przestrzeganie przez partnerów wymogów NRC i, jeśli to konieczne, konkretnych wymagań darczyńców.

Wymagania:

  • Licencjat w dziedzinie administracji biznesowej, rachunkowości, rozwoju międzynarodowego lub dziedzin pokrewnych;
  • Minimalnie 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy w organizacjach humanitarnych lub rozwojowych lub w ukraińskiej służbie cywilnej społeczeństwo;
  • Dobre umiejętności finansowe wspierające partnerów w sprawozdawczości finansowej są obowiązkoweoraz umiejętność pracy z budżetami w programie Excel;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) oraz ukraińskiego – warunek konieczny;
  • Dbałość o szczegóły, umiejętność organizacji i ostrożność w pracy z informacjami poufnymi;
  • Pewny użytkownik MS Office 365, internetowych platform informacyjnych.
  • Chęć pracy w Czernihowie, który jest głównym miejscem pracy na tym stanowisku.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę do 31 grudnia 2024 z możliwością przedłużenia.
  • Oficjalne wynagrodzenie i ubezpieczenie medyczne.
  • Grafik pracy: 9.00-17.00, sobota, niedziela - weekendy.

Final < Termin nadsyłania aplikacji upływa 23 września 2024 r.

Aby aplikować na to stanowisko, < a href="https://robota .ua/redirect?event_name=url_click&redir_token=eyJPcmlnaW5hbFVybCI6Imh0dHBzOi8vZWt1bS5mYS5lbTIub3JhY2xlY2xvdWQuY29tL2hjbVVJL0NhbmRpZGF0ZUV4cGVyaWV uY2UvZW4vc2l0ZXMvQ1hfMjAxOS9qb2IvMTU 4MDAvP3V0bV9tZWRpdW09am9ic2hhcmUiLCJWYWNhbmN5SWQiOjEwMTY3NTQwfQ==" rel="nofollow noopener noreferrer" style="dekoracja tekstu: brak; grubość czcionki: 400; styl czcionki: normal" target="_blank">  kliknij link.

Na to stanowisko mogą stanąć kandydaci posiadający prawo do pracy na Ukrainie. Uwaga: nie jesteśmy w stanie zapewnić pozwolenia na pracę ani wsparcia wizowego na to stanowisko.

NRC zachęca do składania aplikacji osoby niepełnosprawne, które chciałyby pracować w biurze aplikacje.

Czernihów
Pełny etat