Menedżer ds. rozwoju partnerstwa w organizacji pozarządowej Internews-Ukraine w Internyuz-Ukrayina, GO

16 сентября

58 wyświetleń

Internyuz-Ukrayina, GO

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Czy jesteś osobą, która wie, jak zamienić pomysły w możliwości, a potencjalnych darczyńców w zaangażowanych partnerów? Jeśli jesteś dynamiczny i posiadasz imponujące umiejętności komunikacyjne, gotowy na zwiększenie zasobów i wsparcia dla naszych projektów z zakresu rozwoju mediów, komunikacji, stosunków międzynarodowych i zagadnień społecznych, czekamy na Twoje CV.KLUCZOWE OBOWIĄZKI:interakcja z darczyńcami (organizacjami międzynarodowymi, ambasadami, misjami i instytucjami dyplomatycznymi);wys

Czy jesteś osobą, która wie, jak zamienić pomysły w możliwości, a potencjalnych darczyńców w zaangażowanych partnerów? Jeśli jesteś dynamiczny i posiadasz imponujące umiejętności komunikacyjne, gotowy na zwiększenie zasobów i wsparcia dla naszych projektów z zakresu rozwoju mediów, komunikacji, stosunków międzynarodowych i zagadnień społecznych, czekamy na Twoje CV.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • interakcja z darczyńcami (organizacjami międzynarodowymi, ambasadami, misjami i instytucjami dyplomatycznymi);
  • wyszukiwanie potencjalnych partnerów grantowych;
  • prezentowanie propozycji projektów potencjalnym partnerom;
  • tworzenie ogólnej długoterminowej strategii pozyskiwania środków;
  • opracowywanie koncepcji projektów i pisanie propozycji projektów;
  • współpraca z działami finansowymi i programowymi.

KOGO SZUKAMY:

  • posiadają doświadczenie we współpracy z organizacjami międzynarodowymi od ponad 1 roku;
  • posiadają wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: stosunki międzynarodowe, administracja publiczna, politologia, dziennikarstwo itp.) ;
  • biegła znajomość języka ukraińskiego, znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym
  • inicjatywa i gotowość do dynamicznej pracy
  • umiejętność pracy z tekstami i dużymi tekstami; ilości informacji;
  • li>posiada myślenie koncepcyjne i umiejętność ustrukturyzowanej prezentacji myśli;
  • doskonała znajomość programów biurowych i narzędzi cyfrowych (pakiet Office 365, Google Docs, Zoom , menedżerowie zadań, usługi w chmurze itp.).

Oferujemy konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie, możliwości rozwoju i szkoleń, poszukujemy długotrwałych relacji.

JAK APLIKOWAĆ:

Prosimy o przesłanie CV do 23 września 2024 z tytułem „ Partnerstwo Menedżer ds. Rozwoju”. Informacje zwrotne planowane są tylko z kandydatami, którzy zostaną wybrani do rozmowy kwalifikacyjnej.

Internews-Ukraine NGO to jedna z największych organizacji publicznych, która od 1996 roku działa w obszarze mediów i komunikacji na Ukrainie. Partnerami organizacji są m.in. Przedstawicielstwo Unii Europejskiej na Ukrainie, USAID, UNICEF, Międzynarodowa Fundacja Renesansu, Rada Europy, ambasady państw członkowskich UE, British Council.

Kijów