Następna praca

Inżynier bezpieczeństwa pracy w Slaviya-M, OOO

19 października

9 wyświetleń

Slaviya-M, OOO

0 recenzji
Brak doświadczenia
Czerkasy

Firma „Slavia-M” zaprasza inżyniera bezpieczeństwa do pracy w szklarni w mieście Czerkasy. Zadania:realizacja polityki bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami;prowadzenie odpraw i szkoleń pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy zagadnień; li>kontrola przestrzegania wymagań bezpieczeństwa na stanowiskach pracy;współpraca z organami państwowymi w zakresie zagadnień bezpieczeństwa pracy;przygotowanie raportów i dokumentacja dotycząca bezpieczeństwa pracy. /

Firma „Slavia-M” zaprasza inżyniera bezpieczeństwa do pracy w szklarni w mieście Czerkasy.

Zadania:

  • realizacja polityki bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • prowadzenie odpraw i szkoleń pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy zagadnień;
  • li>
  • kontrola przestrzegania wymagań bezpieczeństwa na stanowiskach pracy;
  • współpraca z organami państwowymi w zakresie zagadnień bezpieczeństwa pracy;
  • przygotowanie raportów i dokumentacja dotycząca bezpieczeństwa pracy.
  • /ul>

    Oferujemy:

    • Godziwe i terminowe wynagrodzenie.
    • Urzędowe zatrudnienie, gwarancje socjalne.
    • Grafik pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 18:00, przyjmujemy kandydatów na warunkach pracy w niepełnym wymiarze godzin - wynagrodzenie proporcjonalne do przepracowanego czasu.
    • Możliwość nauki i rozwoju
    • Przyjazny i gościnny zespół.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • < li>Doświadczenie zawodowe co najmniej 2 lata na podobnych stanowiskach;
    • Znajomość ustawodawstwa Ukrainy i normatywnych aktów prawnych dotyczących ochrony pracy , materiały metodyczne dotyczące ochrony pracy, systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, podstaw prawa pracy
    • Poznać tryb i terminy składania sprawozdań z wdrażania środków ochrony pracy, metody i narzędzia badania warunków pracy; miejsca pracy

    Jeśli masz niezbędne doświadczenie i chęć rozwoju w odnoszącej sukcesy firmie, wyślij swoje CV. Czekamy na Ciebie!

Czerkasy