Następna praca

NOC engineer w Provectus

4 września

33 wyświetlenia

Provectus

Provectus

0 recenzji
500 - 1000$
Brak doświadczenia
Odesa

4 września 2024 r Inżynier NOC Одеса W Provectus mamy obsesję na punkcie technologii, które wpływają na przyszłość całej ludzkości. Wyobraź sobie AI do leczenia chorób oczu, ML do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników w fabrykach, zapobiegania rozprzestrzenianiu się pandemii itp. Tu nie chodzi o przyszłość, chodzi o produkty, które już opracowaliśmy z #ProvectusTeam. Poszukujemy inżyniera NOC do usługi zarządzanej, która zapewni naszym klientom zarządzane wsparcie i monitorowanie. P

4 września 2024 r

Inżynier NOC

Одеса

W Provectus mamy obsesję na punkcie technologii, które wpływają na przyszłość całej ludzkości. Wyobraź sobie AI do leczenia chorób oczu, ML do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników w fabrykach, zapobiegania rozprzestrzenianiu się pandemii itp. Tu nie chodzi o przyszłość, chodzi o produkty, które już opracowaliśmy z #ProvectusTeam.

Poszukujemy inżyniera NOC do usługi zarządzanej, która zapewni naszym klientom zarządzane wsparcie i monitorowanie. Począwszy od CI/CD w kierunku produkcji. Jako inżynier NOC będziesz punktem wejścia do komunikacji dla naszych klientów. Ponadto jako pierwszy monitorujesz, konserwujesz, rozwiązujesz problemy i odzyskujesz infrastrukturę klienta.

To dobra okazja, aby rozwinąć swoją karierę w DevOps.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu siecią;
  • Znajomość różnych systemów operacyjnych (Linux, Windows);
  • Doświadczenie w monitorowaniu przy użyciu Prometheusa, Zabbix i Grafana;
  • Doświadczenie w logowaniu;
  • Średnio zaawansowany+ poziom języka angielskiego.

Dodatkowa znajomość:

  • AWS, GCP, Azure;
  • procesy CI/CD;
  • Docker, Kubernetes i Terraform.

Obowiązki:

  • Monitorowanie wszystkich naszych centrów danych, serwerów, aplikacji, wydajności i dostępności;
  • Oceniaj błędy i ustalaj ich priorytety, a następnie odpowiednio reaguj lub eskaluj problemy;
  • Zapewnienie wsparcia technicznego;
  • Komunikacja ustna i pisemna z klientami;
  • Postępuj zgodnie z procesami i procedurami NOC w celu skutecznego monitorowania i komunikacji;
  • Rozwiązuj problemy, korzystając z dostarczonego zestawu narzędzi i definiując nowe zaawansowane narzędzia;
  • Harmonogram pracy zmianowej (zmiana 12-godzinna, od 8 do 20 (UTC +3), dzień i noc na zmianę, harmonogram od 12 do 48).

Oferujemy:

  • Oferujemy atrakcyjne możliwości zawodowe i edukacyjne, ciekawe projekty techniczne, szansę na obcowanie z najnowszymi technologiami i fajnych współpracowników, którzy tworzą każde wydarzenie online i offline to przyjemność.
  • Dowiedz się więcej o naszej firmie: cares.provectus.com.

Przetłumaczone przez Google

500 - 1000$
Odesa