Następna praca

Programista backendu .NET w VEC-UA

15 października

22 wyświetlenia

VEC-UA

VEC-UA

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

Szukamy utalentowanego programisty backendowego .NET.Ideał kandydat będzie biegły w budowaniu i utrzymywaniu skalowalnych rozwiązań backendowych przy użyciu platformy .NET, ze szczególnym naciskiem na rozwój usług backendowych zarówno dla aplikacji komputerowych, jak i internetowych. Kandydat będzie odgrywał kluczową rolę w rozwoju, wdrażaniu i konfiguracji infrastruktury chmurowej w AWS, przyczyniając się do ujednolicenia i optymalizacji architektury mikrousług. Główne zadania na tym stanowisku

Szukamy utalentowanego programisty backendowego .NET.
Ideał kandydat będzie biegły w budowaniu i utrzymywaniu skalowalnych rozwiązań backendowych przy użyciu platformy .NET, ze szczególnym naciskiem na rozwój usług backendowych zarówno dla aplikacji komputerowych, jak i internetowych. Kandydat będzie odgrywał kluczową rolę w rozwoju, wdrażaniu i konfiguracji infrastruktury chmurowej w AWS, przyczyniając się do ujednolicenia i optymalizacji architektury mikrousług.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Optymalizacja architektury mikrousług
  • Uproszczenie struktury systemu
  • Samodzielna konfiguracja i utrzymanie infrastruktury AWS
  • Wdrażanie i wsparcie AWS dla wewnętrznej aplikacji webowej dla analiza danych firmy
  • Tworzenie wtyczek do Revit i Navisworks

Kwalifikacje:

  • Ponad 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • Doskonała znajomość C#, .NET Core, ASP.NET Core
  • Doświadczenie z platformami chmurowymi AWS (AWS Lambda, ECS, IAM)
  • Znajomość Dockera
  • Znajomość architektury mikrousług i wzorców projektowych
  • Doświadczenie z Entity Framework i PostgreSQL
  • Znajomość praktyk DevOps, w tym potoków CI/CD, kontroli wersji (np. Git), i narzędzia do ciągłej integracji
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i współpracy
  • Poziom języka angielskiego: Wyższy średniozaawansowany
  • Preferowane kwalifikacje:

    • Podstawowa znajomość WPF i wzorca MVVM (opcjonalnie)
    • Doświadczenie z architekturami sterowanymi zdarzeniami lub wzorcami CQRS
    • Zrozumienie narzędzi orkiestracji Dockera, takie jak Kubernetes
    • Doświadczenie z systemami o dużym obciążeniu i strategiami optymalizacji wydajności

    Co oferujemy:

    • Prawdziwie elastyczny grafik i stawka godzinowa
    • Nowoczesne biuro z naciskiem na Twój komfort, wyposażone w wysokiej jakości narzędzia techniczne i oprogramowanie
    • Ubezpieczenie medyczne i płatny urlop
    • Bezpłatny dostęp do konferencji, forów i kursów rozwoju osobistego
    • Lekcje języka angielskiego z korporacyjnym lektorem języka angielskiego
    • Zajęcia integracyjne i imprezy firmowe
    • Wynagrodzenie za zajęcia sportowe
    • I wiele innych benefitów!

Lwów