Następna praca

Lider zespołu zaplecza .NET w SoftElegance

Opublikowano ponad 30 dni temu

113 wyświetlenia

SoftElegance

0 recenzji
Więcej niż 5 lat
Kijów
Intermediate

Do naszego zespołu poszukujemy wysoce komunikatywnego i doświadczonego lidera zespołu .NET/programisty backendu. O projekcie:Unikalny interaktywny program do rozwoju czytania i mowy dla dzieci. Ten program został wprowadzony w różnych krajach, w tym w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, na Ukrainie.Wymagania: — Głównie stos Microsoft (Azure, C#, SQL Server);— MongoDB, SQLite, zestawianie JSON;— Angielski: wyższy średniozaawansowany lub wyższy;— Dobre umiejętności komunikacyjne.Będz

Do naszego zespołu poszukujemy wysoce komunikatywnego i doświadczonego lidera zespołu .NET/programisty backendu.

O projekcie:
Unikalny interaktywny program do rozwoju czytania i mowy dla dzieci. Ten program został wprowadzony w różnych krajach, w tym w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, na Ukrainie.

Wymagania:
— Głównie stos Microsoft (Azure, C#, SQL Server);
— MongoDB, SQLite, zestawianie JSON;
— Angielski: wyższy średniozaawansowany lub wyższy;
— Dobre umiejętności komunikacyjne.

Będzie a plus:
— Python

Obowiązki:
— Tworzenie i utrzymywanie skryptów administracyjnych i aplikacji internetowych;
— Kierowanie i mentoruj programistów niższego poziomu;
– Koordynuj działania z zespołami ds. kontroli jakości i sztucznej inteligencji;
— Rozmawiaj z partnerami na temat integracji;
— Zaangażuj się we wszystkie obszary naszego ekosystemu, przejmij odpowiedzialność i zaproponuj ulepszenia i zmiany.

Oferujemy:
— Ciekawe zadania i projekty;
— Konkurencyjne wynagrodzenie;
— Pracę zdalną;
— Coroczny płatny urlop – 20 dni;
– płatne zwolnienia chorobowe – 10 dni.

Kijów