Następna praca

Mobilny inżynier ds. kontroli jakości w Moon Active

Opublikowano ponad 30 dni temu

51 wyświetlenie

Moon Active

Moon Active

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Moon Active poszukuje inżyniera ds. kontroli jakości rozwiązań mobilnych z dużym doświadczeniem, wszechstronnego i pełnego pasji, który dołączy do zespołu Moon Active. Jako inżynier ds. kontroli jakości będziesz pracować w zwinnym, interdyscyplinarnym zespole, wdrażając nowe funkcje i tworząc grę społecznościową. Bierzemy pod uwagę różne poziomy doświadczenia, ponieważ potrzebujemy ludzi, którzy mogą wnieść do zespołu różnorodne rzeczy. Zestaw technologii produktu: Node.js, Redis, AWS, arch

Moon Active poszukuje inżyniera ds. kontroli jakości rozwiązań mobilnych z dużym doświadczeniem, wszechstronnego i pełnego pasji, który dołączy do zespołu Moon Active. Jako inżynier ds. kontroli jakości będziesz pracować w zwinnym, interdyscyplinarnym zespole, wdrażając nowe funkcje i tworząc grę społecznościową.

Bierzemy pod uwagę różne poziomy doświadczenia, ponieważ potrzebujemy ludzi, którzy mogą wnieść do zespołu różnorodne rzeczy.

Zestaw technologii produktu: Node.js, Redis, AWS, architektura mikrousług, Unity, CI/CD, Postman, narzędzia zwiększające wydajność, TestRail, Jira.

Obowiązki:
  • Pisanie i praca z dokumentacją testową.
  • Zarządzaj defektami, błędami itp.
  • Przeprowadzaj ręczne testy na wielu platformach: Android, iOS.
  • Pracuj z wewnętrznymi i zewnętrznymi narzędziami testowymi.
  • Wykonaj testy funkcjonalne, eksploracyjne, dymne, integracyjne i regresyjne.
  • Wykonaj testy API (Postman).
  • Zbadaj problemy produkcyjne.
  • Praca w wielofunkcyjnych zespołach Scrumowych (programiści Unity, programiści Back-end, artyści techniczni, PM/DM, PO, TechOps, BI).

Korzyści:
  • Globalna firma oparta na danych, z unikalnym produktem i silnym centrum badawczo-rozwojowym;
  • Wyjątkowe, innowacyjne i dynamiczne środowisko pracy;
  • Promuj przejrzystość i otwartą komunikację wśród pracowników;
  • Ogromne możliwości rozwoju i awansu zawodowego;
  • Zachęcaj, wspieraj i wzmacniaj możliwości poszukiwania wiedzy i rozwoju kariery;
  • Bezpośredni wpływ i budowanie spersonalizowanych usług dla naszych graczy.

Oferujemy:

  • Hojne wynagrodzenie wraz z regularnymi przeglądami wyników;
  • 20 dni płatnego urlopu i nieograniczona liczba zwolnień lekarskich;
  • Bezpłatne kompleksowe ubezpieczenie medyczne dla Ciebie i członka Twojej rodziny;
  • Zwrot wydatków sportowych;
  • Komfortowe biuro w BC Guliwer;
  • Bezpłatne codzienne lunche w biurze oraz w pełni wyposażona kuchnia z najlepszą kawą;
  • Najnowszy sprzęt techniczny (macOS);
  • Szkolenia i rozwój / Zwrot czesnego; wybrane przez Ciebie kursy online;
  • Urlop rodzicielski;
  • Program poleceń pracowników ze świetnymi premiami;
  • Regularne budowanie zespołu i firmowe Happy Hours;
  • Premia za relokację dla kandydatów spoza kraju;
  • Parking płatny przez Spółkę.

I oczywiście lubimy się bawić! Świętujemy nasze ważne dni i nigdy nie zapominamy o prezentach! Święta, imprezy, Happy hours i wszelkiego rodzaju wydarzenia rozrywkowe - przygotowane przez naszego niesamowitego Eksperta ds. Doświadczeń Pracowników :) Dołącz do nas na Księżycu!

#LI-Hybrid < /p>

WYMAGANIA

  • Ponad 3 lata doświadczenia jako inżynier ds. kontroli jakości.
  • Doświadczenie w testowaniu gier mobilnych – ogromny plus
  • Samoorganizujący się, proaktywny i samouk.
  • Silna odpowiedzialność za zadania i umiejętność samodzielnej pracy.
  • Podstawowa znajomość języka SQL.
  • Dobra znajomość testowania API.
  • Możliwość czytania logów i identyfikowania krytycznych informacji.
  • Doświadczenie w pisaniu i pracy z dokumentacją przypadków testowych (STD).
  • Dobra znajomość SDLC.
  • Prpodejście zorientowane na produkt.
  • Entuzjasta nowych technologii, w szczególności mobilnych.
  • Dobry angielski w mowie i piśmie.

Kijów