Następna praca

Mobile Profiler - Programista @ MANGOPAY w MANGOPAY

Opublikowano ponad 30 dni temu

52 wyświetlenia

MANGOPAY

MANGOPAY

0 recenzji
Brak doświadczenia

Naszą misją Mangopay jest wspieranie infrastruktury płatniczej i operacji płatniczych największych i najbardziej ekscytujących rynków i platform na świecie. Dostarczamy rynkom i platformom potężne modułowe rozwiązania płatnicze i regulacyjne. Od 2013 roku umożliwiliśmy sukces niektórym z największych marek w handlu elektronicznym, handlu detalicznym i najnowocześniejszych platformach, takich jak Vinted, Rakuten, Chrono24, La Redoute, Wallapop i ponad 2500+ innych.  Nasz zespół liczący ponad 400

Naszą misją Mangopay jest wspieranie infrastruktury płatniczej i operacji płatniczych największych i najbardziej ekscytujących rynków i platform na świecie.

Dostarczamy rynkom i platformom potężne modułowe rozwiązania płatnicze i regulacyjne. Od 2013 roku umożliwiliśmy sukces niektórym z największych marek w handlu elektronicznym, handlu detalicznym i najnowocześniejszych platformach, takich jak Vinted, Rakuten, Chrono24, La Redoute, Wallapop i ponad 2500+ innych.

Nasz zespół liczący ponad 400 osób jest rozproszony po całej Europie i ma biura w Berlinie, Dublinie, Luksemburgu, Londynie, Madrycie, Paryżu i Warszawie. W środowisku, w którym kwitną rynki i przedsięwzięcia fintech, aktywnie poszukujemy wyjątkowych osób, które sprostają wyzwaniom w naszej branży i przyczynią się do naszego rozwoju. Nasze zaangażowanie na rzecz różnorodności jest niezachwiane i dążymy do promowania dobrego samopoczucia pracowników, włączenia społecznego i równych szans. Dołączenie do Mangopay oznacza, że ​​będziesz częścią dynamicznego, elastycznego i szybko rozwijającego się zespołu.

Opis stanowiska

Zostań kluczowym graczem w wykrywaniu oszustw mobilnych, dołączając do Mangopay jako inżynier oprogramowania ds. badań i rozwoju w naszym zespole Mobile Profilers. Na tym stanowisku będziesz koncentrować się na tworzeniu pakietów SDK dostosowanych do platformy Android. Zaangażuj się głęboko w dziedzinę cyberbezpieczeństwa – coraz ważniejszego i szybko rozwijającego się sektora w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Będziesz miał okazję pracować z naszą zaawansowaną technologią Profiler, która skrupulatnie gromadzi ponad 5000 atrybutów z danych użytkowników – zarówno dostarczonych jawnie, jak i uzyskanych w sposób dorozumiany – na różnych platformach mobilnych. Takie podejście znacznie zwiększa precyzję wykrywania oszustw, wzmacniając ochronę przed wyrafinowanymi strategiami emulacji i fałszowania.

Informacje dodatkowe

  • Telefon HR
  • Test kodyczności
  • Rozmowa kwalifikacyjna + sesja kodowania na żywo
  • Runda finałowa z naszym wiceprezesem ds. technologii

Dbamy o równe szanse zatrudnienia, dlatego wszyscy wykwalifikowani kandydaci będą traktowani z równym szacunkiem niezależnie od ich rasę, kolor skóry, religię, płeć, orientację seksualną, postrzeganie lub tożsamość płciową, pochodzenie narodowe, wiek, stan cywilny, status weterana chronionego lub stopień niepełnosprawności.

Ogólna inżynieria oprogramowania:

  • Solidne podstawy zasad inżynierii oprogramowania.
  • Doświadczenie z różnymi językami programowania; korzystna będzie specjalistyczna wiedza w języku C++.
  • Doświadczenie w tworzeniu natywnych bibliotek dla Androida będzie dużym plusem.
  • Zainteresowania lub doświadczenie w systemach wbudowanych lub środowiskach z ograniczonymi zasobami.
  • Doświadczenie w różnych aspektach tworzenia oprogramowania, preferowane projekty wymagające innowacji lub unikalnych wyzwań.
  • Historia skutecznego dostosowywania się do nowych technologii i platform.
  • Wykazano umiejętność samodzielnego przeprowadzenia projektu od koncepcji do produkcji.
  • Mile widziane doświadczenie z metodologiami programowania Agile.
  • Wkład w projekty typu open source lub portfolio prezentujące innowacyjne projekty będzie dodatkowym atutem.

Badania i rozwój:

  • Silne inclinaród do prac badawczo-rozwojowych, z nastawieniem na majsterkowanie.
  • Doświadczenie lub duże zainteresowanie rozwojem rozwiązań technologicznych do wykrywania oszustw.
  • Możliwość dostosowania się do nowych technologii i szybko rozwijających się środowisk.

Umiejętności analityczne i związane z danymi:

  • Podstawowa znajomość zasad nauki o danych.
  • Możliwość analizowania i interpretowania danych w celu podejmowania decyzji rozwojowych.

Cechy osobiste:

  • Entuzjastycznie podchodzi do uczenia się nowych technologii i metodologii.
  • Elastyczny w podejściu, potrafiący pracować w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
  • Innowacyjny myśliciel, potrafiący myśleć nieszablonowo, aby stawić czoła złożonym wyzwaniom.
  • Zorientowany na szczegóły, z naciskiem na tworzenie wydajnych i skutecznych rozwiązań.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i współpracy.
  • Możliwość pracy w środowisku zorientowanym na badania.

,[Wiodący nptworzenie struktury od PoC do produkcji w celu wykrywania oszustw i nadzorowania utrzymania bieżących funkcji. , Odgrywa kluczową rolę w rozwoju biblioteki SDK Android Profiler, kluczowej dla naszego mechanizmu zapobiegania oszustwom. Odkrywanie i przyswajanie nowych atrybutów profilowania w celu lepszego zrozumienia użytkowników i identyfikacji oszustw. , Udoskonalanie publicznych i wewnętrznych backendów API oraz prowadzenie przeglądów kodu. , Branie udziału w kluczowych decyzjach projektowych architektonicznych. , Tworzenie kodu profilowania użytkowników kompatybilnego z różnymi urządzeniami. , Kierowanie rozwojem i utrzymaniem rozwiązań CI/CD. , Gwarancja jakości kodu poprzez automatyczne testy.]

Wymagania: C++, Android
Dodatkowo: Płatne dni bez usługi, Prywatna opieka medyczna: Medicover , abonament sportowy, program Tutti Frutti, przyjęcie świąteczne.