Następna praca

Średnio silny/starszy programista trzepotania w Quintagroup

Opublikowano ponad 30 dni temu

59 wyświetleń

Quintagroup

Quintagroup

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

26 lipca 2024 Middle Strong/Senior Flutter Developer Львів Quintagroup poszukuje utalentowanego Middle Strong/Starszy Flutter Developer, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Tworzymy innowacyjne aplikacje mobilne i internetowe, z których codziennie korzystają tysiące użytkowników na platformach iOS i Android. Preferujemy kandydatów zainteresowanych stabilną, długoterminową współpracą. Chociaż godziny pracy są elastyczne, preferowane jest znaczne pokrywanie się ze strefami cz

26 lipca 2024

Middle Strong/Senior Flutter Developer

Львів

Quintagroup poszukuje utalentowanego Middle Strong/Starszy Flutter Developer, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Tworzymy innowacyjne aplikacje mobilne i internetowe, z których codziennie korzystają tysiące użytkowników na platformach iOS i Android.

Preferujemy kandydatów zainteresowanych stabilną, długoterminową współpracą. Chociaż godziny pracy są elastyczne, preferowane jest znaczne pokrywanie się ze strefami czasowymi w USA, szczególnie w okresie wdrażania.

Nasz stos technologiczny:

  • Frontend: Flutter
  • Backend: FastAPI (Python)
  • Bazy danych: PostgreSQL i MongoDB

Umiejętności, które ze sobą przyniesiesz :

* Minimum 3 lat doświadczenia w programowaniu z < b> Flutter
* Biegłość w GitHub : tworzenie oddziałów, ściąganie żądań i udział w przeglądach kodu
* Skrupulatna dbałość o szczegóły podczas interpretacji specyfikacji zgłoszeń i tworzenia produktów
* Dobra znajomość języka angielskiego . Nasze główne narzędzia komunikacyjne to Slack, Linear i GitHub. Powinieneś czuć się komfortowo zadając pytania, prosząc o wyjaśnienia i publikując aktualizacje na kanałach zespołu.

Dodatkowe obowiązki:

* Współpraca z zespołem przy projektowaniu i wdrażaniu nowych funkcji
* Optymalizacja wydajności aplikacji na obu frontendach i backend
* Zapewniaj wysokiej jakości, dobrze udokumentowany i wydajny kod
* Weź udział w przeglądach kodu i przyczyniaj się do ulepszania praktyk programistycznych
* Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w rozwoju Flutter i Python

Korzyści i korzyści:

* Angażująca praca: podejmowanie interesujących wyzwań z możliwościami rozwoju zawodowego i kariery
* Wspierające środowisko : Ciesz się przyjazną atmosferą i najwyższej klasy warunkami pracy
* Duch zespołu: bierz udział w regularnych wydarzeniach integracyjnych i imprezach firmowych
* Konkurencyjne nagrody: Otrzymuj konkurencyjne wynagrodzenie i premie zależne od wyników
* Rozwój języka: popraw swoje umiejętności dzięki lekcjom języka angielskiego online
* Harmonia między życiem zawodowym a prywatnym: ciesz się elastycznymi godzinami pracy, które dostosowują się do Twojego życia i ułatwiają współpracę ze strefami czasowymi w USA

Dołącz do nas, tworząc nowatorskie aplikacje brzegowe, które mają realny wpływ na codzienne życie użytkowników! 🚀💻

Z radością witamy w naszym zespole nowego członka, który może wnieść świeże spojrzenie i przyczynić się do naszych innowacyjnych projektów. Jeśli pasjonujesz się rozwojem i jesteś gotowy na nowe wyzwanie, chętnie się z Tobą skontaktujemy!

Lwów