Następna praca

Środkowy rekruter w Sloboda Studio

6 września

26 wyświetleń

Sloboda Studio

0 recenzji
500 - 900$
Brak doświadczenia

6 września 2024 r Middle Recruiter віддалено Sloboda Studio to firma, której zależy. Robimy to już od 14 lat, zatrudniając ponad 100 pracowników. Nasza historia pokazuje ponad 200 udanych projektów, które przyniosły ponad 90 mln dolarów Poszukujemy rekrutera na średnim poziomie, który będzie bezpośrednio zaangażowany w tworzenie i rozwój projektów firmy. Wymagania: — Co najmniej 1 rok doświadczenia jako rekruter/badacz/źródło IT; — Znajomość odpowiednich portali z ofertami pracy, pl

6 września 2024 r

Middle Recruiter

віддалено

Sloboda Studio to firma, której zależy. Robimy to już od 14 lat, zatrudniając ponad 100 pracowników. Nasza historia pokazuje ponad 200 udanych projektów, które przyniosły ponad 90 mln dolarów

Poszukujemy rekrutera na średnim poziomie, który będzie bezpośrednio zaangażowany w tworzenie i rozwój projektów firmy.

Wymagania:

— Co najmniej 1 rok doświadczenia jako rekruter/badacz/źródło IT;

— Znajomość odpowiednich portali z ofertami pracy, platform, mediów społecznościowych i innych kanałów online;

— Doskonałe umiejętności komunikacyjne;

— Wysoki poziom samoorganizacji, odpowiedzialności i towarzyskości;

— Wykazana umiejętność zarządzania wieloma priorytetami i dostosowywania się do rynku, proponowania nowych taktyk;

— Wyższy średniozaawansowany poziom języka angielskiego w mowie i piśmie.

Obowiązki:

— Współpraca z menedżerami ds. rekrutacji w celu opracowania i wdrożenia skutecznej strategii rekrutacyjnej;

— Zarządzaj pełnym cyklem procesu rekrutacyjnego (tworzenie opisów stanowisk, weryfikacja CV, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, terminowe przekazywanie informacji zwrotnych itp.);

— Rozwijaj i utrzymuj silne relacje z partnerami zewnętrznymi oraz profesjonalnie reprezentuj naszą firmę podczas możliwości nawiązywania kontaktów;

— Bądź ambasadorem wartości naszej firmy i promuj je we wszystkich aspektach procesu rekrutacji;

— Komunikacja z kandydatami anglojęzycznymi (cold email, LinkedIn itp.)

Oferta:

— Jasno, dobrze -ugruntowany, elastyczny proces zarządzania projektami;

— Brak mikrozarządzania;

— Мmentoring;

— Praca zdalna;

— Pełny pakiet świadczeń: płatny urlop i zwolnienie lekarskie;

— Lekcje języka angielskiego dla firm

— Konferencje, seminaria internetowe itp. sponsorowane przez firmę

— Wynagrodzenie składające się ze stałej stawki i premii za zamknięcie wakatów.

Przetłumaczone przez Google

500 - 900$