Podręcznik QA Middle z doświadczeniem w automatyzacji w YozmaTech

Opublikowano ponad 30 dni temu

74 wyświetlenia

YozmaTech

YozmaTech

0 recenzji
Brak doświadczenia

18 lipca 2024 Podręcznik kontroli jakości na poziomie średnim z doświadczeniem w automatyzacji Львів, Луцьк, віддалено Dołącz do naszego zespołu jako inżynier ds. zapewnienia jakości  — rozwijaj swoją karierę w testowaniu oprogramowania ! Nasz klient buduje platformę eCommerce nowej generacji opartą na danych dla branży budowlanej. Poszukujemy doświadczonego, zmotywowanego inżyniera ds. kontroli jakości, który pasjonuje się testowaniem oprogramowania i zwraca uwagę na szczegóły. Jako

18 lipca 2024

Podręcznik kontroli jakości na poziomie średnim z doświadczeniem w automatyzacji

Львів, Луцьк, віддалено

Dołącz do naszego zespołu jako inżynier ds. zapewnienia jakości  — rozwijaj swoją karierę w testowaniu oprogramowania !

Nasz klient buduje platformę eCommerce nowej generacji opartą na danych dla branży budowlanej.

Poszukujemy doświadczonego, zmotywowanego inżyniera ds. kontroli jakości, który pasjonuje się testowaniem oprogramowania i zwraca uwagę na szczegóły. Jako inżynier ds. kontroli jakości będziesz ściśle współpracować z naszym zespołem ds. rozwoju i produktu, aby zapewnić jakość naszego oprogramowania.

Obowiązki:

  • Opracowywanie i wykonywanie planów testów, przypadków testowych i skryptów testowych zarówno do testów ręcznych, jak i automatycznych.
  • Identyfikuj i dokumentuj defekty oprogramowania oraz współpracuj z programistami, aby zapewnić ich szybkie rozwiązanie.
  • Napisz skrypty do testów automatycznych.
  • Ciągłe doskonalenie procesu testowania i wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie testowania oprogramowania.

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania zarówno ręcznym, jak i automatycznym .
  • 2 lata testów automatycznych przy użyciu Playwright.
  • Doświadczenie w językach programowania, takich jak , takich jak Javascript lub Python.
  • Pasja do pracy samodzielnej i w zespole w dynamicznym środowisku.
  • We wszystkim, co robimy, cenimy ciężką pracę, innowacyjność i jakość.

Co oferujemy:

  •  dynamiczne środowisko pracy oparte na współpracy, które sprzyja innowacjom i rozwojowi osobistemu.
  • Możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami i przyczyniania się do rozwoju analityki danych.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i kompleksowy pakiet świadczeń.
  •  Kultura firmy wspierająca i włączająca, która ceni różnorodność i promuje równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Proces rekrutacji:

  1. Rozmowa z rekruterem 30 min.
  2. Wywiad techniczny (1 godzina).
  3. Zadanie testowe.
  4. Wywiad końcowy.
  5. Referencje+Oferta.

Dołącz do nas!