Następna praca

Podręcznik środkowej kontroli jakości w YozmaTech

Opublikowano ponad 30 dni temu

130 wyświetleń

YozmaTech

YozmaTech

0 recenzji
Kijów
Intermediate

StructShare tworzy platformę eCommerce nowej generacji opartą na danych dla branży budowlanej. Poszukujemy doświadczonego, zmotywowanego inżyniera ds. kontroli jakości, który pasjonuje się testowaniem oprogramowania i zwraca uwagę na szczegóły. Jako inżynier ds. kontroli jakości będziesz ściśle współpracować z naszym zespołem ds. rozwoju i produktu, aby zapewnić jakość naszego oprogramowania. Obowiązki:Tworzyj i wykonuj plany testów, przypadki testowe i skrypty testowe zarówno do testów ręcznych

StructShare tworzy platformę eCommerce nowej generacji opartą na danych dla branży budowlanej. Poszukujemy doświadczonego, zmotywowanego inżyniera ds. kontroli jakości, który pasjonuje się testowaniem oprogramowania i zwraca uwagę na szczegóły. Jako inżynier ds. kontroli jakości będziesz ściśle współpracować z naszym zespołem ds. rozwoju i produktu, aby zapewnić jakość naszego oprogramowania.

Obowiązki:

  • Tworzyj i wykonuj plany testów, przypadki testowe i skrypty testowe zarówno do testów ręcznych, jak i automatycznych.
  • Identyfikuj i dokumentuj defekty oprogramowania oraz współpracuj z programistami, aby zapewnić szybkie rozwiązanie.
  • Pisz skrypty do testów automatycznych.
  • Ciągle udoskonalaj proces testowania i wdrażaj najlepsze praktyki testowania oprogramowania.

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania zarówno manualnego, jak i automatycznego
  • 2 lata w testowaniu automatycznym z wykorzystaniem Playwright
  • Doświadczenie z językami programowania takimi jak Javascript.
  • Pasja do pracy niezależnej i w zespole w dynamicznym środowisku.
  • W Structshare cenimy ciężką pracę, innowacyjność i jakość we wszystkim, co robimy. Jeśli jesteś wykwalifikowanym i oddanym inżynierem ds. kontroli jakości i szukasz ekscytującej możliwości rozwoju swojej kariery i pracy nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami programowymi, zachęcamy do aplikowania. Dołącz do nas

Przetłumaczone przez Google

Kijów