Inżynier średniego poziomu QA (automatyzacja + instrukcja obsługi). w Stfalcon

Opublikowano ponad 30 dni temu

53 wyświetlenia

Stfalcon

Stfalcon

0 recenzji
1900 - 2300$
Brak doświadczenia
Chmielnicki

26 lipca 2024 r Środkowy inżynier ds. kontroli jakości (automatyka + podręcznik) Chmielnicki, zdalnie Wymagana wiedza i umiejętności: Pełna lista obowiązków w ramach projektu Zrozumienie procesów tworzenia oprogramowania, testowania i automatyzacji testów Doświadczenie komercyjne w ręcznym i automatycznym testowaniu aplikacji internetowych 4+ lat Dobra znajomość składni SQL Dobra znajomość API i testowania wydajności Silna znajomość narzędzi do automatyzacji (takich jak Selenium

26 lipca 2024 r

Środkowy inżynier ds. kontroli jakości (automatyka + podręcznik)

Chmielnicki, zdalnie

Wymagana wiedza i umiejętności:

  • Pełna lista obowiązków w ramach projektu
  • Zrozumienie procesów tworzenia oprogramowania, testowania i automatyzacji testów
  • Doświadczenie komercyjne w ręcznym i automatycznym testowaniu aplikacji internetowych 4+ lat
  • Dobra znajomość składni SQL
  • Dobra znajomość API i testowania wydajności
  • Silna znajomość narzędzi do automatyzacji (takich jak Selenium, Playwright itp.) < /li>
  • Doświadczenie z GitlabCI
  • Znajomość XML, HTML, CSS, JavaScript, struktur danych JSON, RestAPI,
  • Doświadczenie z Git (GitHub)
  • < li> Umiejętność dostosowania się do wyzwań i stopniowego doskonalenia procesów
  • Dobre umiejętności komunikacji i pisania (język angielski B2)

Preferowane:

  • Doświadczenie lub znajomość platform hostingu w chmurze, zwłaszcza AWS
  • Doświadczenie w metodykach Agile i Continuous Integration
  • Doświadczenie w fintech
< p> Obowiązki:

  • Pisanie dokumentacji testowej, w tym przypadków testowych
  • Opracowanie projektu autotestu od podstaw
  • Ocena równowaga pomiędzy testami ręcznymi i automatycznymi w oparciu o czas, pieniądze, ryzyko i utrzymanie tej równowagi
  • Tworzenie i aktualizacja danych testowych oraz utrzymanie środowiska testowego
  • Prowadzenie dokumentacji

Etapy wywiadu:

1. Rozmowa rekrutacyjna do 30 minut na Google Meet (z wideo)

2. Sprawdzanie języka angielskiego do 15 minut w Google Meet

3. Rozmowa techniczna do 45 minut na Google Meet (z wideo)

Nasza oferta:

  • Komfortowe miejsce pracy (dla miasta Chmielnicki)/ zdalnie — inne miasta Ukrainy!
  • Młody, wesoły zespół i miła atmosfera
  • Możliwość rozwoju zawodowego i finansowego
  • Stabilne wynagrodzenie (FOP)
  • Wynagrodzenia (język angielski, sport)
  • Wsparcie księgowe i prawne
  • Zabawne i aktywne imprezy firmowe

O firmie Stfalcon

Co musisz wiedzieć o STFalcon

Jesteśmy założycielami aplikacji Airborne Alarm. Przed wojną misja Stfalcon brzmiała: „Tworzenie oprogramowania, które POPRAWIA życie ludzi”. Teraz misja brzmi: „Tworzenie oprogramowania, które POPRAWIA i RATUJE życie ludzi”.

Firma wielokrotnie przeszła drogę od pomysłu klienta do wsparcia polotowego. Naszą zaletą jest skuteczna komunikacja pomiędzy wszystkimi uczestnikami projektu. Pracujemy elastycznie i z maksymalną wydajnością, skupiamy się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań wysokiej jakości.

Tworzymy serwisy internetowe i aplikacje mobilne dla średnich przedsiębiorstw i dużych korporacji. Wspieramy start-upy i innowacyjne projekty.

Na backendzie używamy:

PHP/Symfony. Architektura monolityczna lub mikroserwisowa w zależności od wielkości projektu. Wysoce obciążone mikrousługi w GoLang. Wszędzie testy. Wszystko jest oczywiście w Dockerze, Docker w Kubernetesie i tak jest już od kilku lat =)

Baza: PostgreSQL, MongoDB - w zależności od potrzeb usługi.
Obiektbrak pamięci: AWS S3, pamięć masowa w chmurze GCP.
Do wyszukiwania używamy ElasticSearch.

Front mobilny - częściej aplikacje natywne (Android - Kotlin, iOS - Swift). Czysta architektura, MVVM, DI. Tam, gdzie jest łatwiej z funkcjonalnością, stosujemy architekturę Flutter - Dart, Block. Testujemy ręcznie, więc jest taniej dla klienta.

WWW frontendowe - oparte na HTML, JS, CSS. W zależności od wybranego frameworku używamy następującego stosu:
- Nuxt 3, Vue 3, z SCSS, który jest kompilowany na Vite.
- Następnie Reaguj za pomocą stylizowanych komponentów zbudowanych na pakiecie Webpack.

Posiadamy wiedzę z takich dziedzin jak rezerwacje, logistyka, medycyna, sport, edukacja, UberX, aplikacje typu Tinder.

Nasz zespół specjalistów UI/UX każdy projekt rozpoczyna od fazy Discovery, która pozwala nam głębiej zagłębić się w projekt. W oparciu o zdobytą wiedzę biznesową tworzymy interaktywne prototypy serwisów internetowych i aplikacji mobilnych, które precyzyjnie nakierowane są na rozwiązywanie priorytetowych problemów biznesowych.

Uczestniczymy w organizacji specjalistycznych konferencji i wydarzeń (FWDays, StfalconMeetup), szkolimy specjalistów w academy.stfalcon.com. Aktywnie wspieramy i rozwijamy produkty open source.

Posiadamy specjalistów pracujących zarówno w biurze, jak i zdalnie. Dla wszystkich pracowników obowiązują różne benefity (korporacyjne, zwrot kosztów zajęć sportowych, kursy języków obcych itp.)

Dołącz, będzie fajnie!

Film o nas youtu.be/uioIFKndEkk

< /p> Strona firmowa:
stfalcon.com

Strona firmowa w DOU:

Chmielnicki