Następna praca

Środkowy programista PHP w Tickets.ua

23 września

28 wyświetleń

Tickets.ua

Tickets.ua

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

Marzysz o pracy w świetnym zespole profesjonalistów? Nie wyobrażasz sobie życia bez ciekawych projektów i nowych odkryć? W takim razie czekamy na Ciebie! Nasza przyjazna rodzina Tickets poszukuje środkowego programisty PHP, który dołączy do zespołu i pomoże nam tworzyć innowacyjne rozwiązania!Nasz idealny kandydat:ponad 7 lat doświadczeniaw pracy z PHP 8.2;Wiedza znajomości Redis, REST API, SOAP i Docker;Znajomość narzędzi do kontroli wersji kodu, takich jak Git;< /li>Doświadczenie na poziomie u

Marzysz o pracy w świetnym zespole profesjonalistów? Nie wyobrażasz sobie życia bez ciekawych projektów i nowych odkryć? W takim razie czekamy na Ciebie! Nasza przyjazna rodzina Tickets poszukuje środkowego programisty PHP, który dołączy do zespołu i pomoże nam tworzyć innowacyjne rozwiązania!

Nasz idealny kandydat:

  • ponad 7 lat doświadczeniaw pracy z PHP 8.2;
  • Wiedza znajomości Redis, REST API, SOAP i Docker;
  • Znajomość narzędzi do kontroli wersji kodu, takich jak Git;< /li>
  • Doświadczenie na poziomie użytkownika z systemami UNIX.

Podstawowe obowiązki:

  • Wykonanie zaplanowanych zadań w ustalonych terminach;
  • Napisanie kodu wielokrotnego użytku, przetestowanego i wydajnego;
  • Tworzenie kodu wspartego testami jednostkowymi;
  • Utrzymanie i rozwój dokumentacji technicznej projektu;
  • Analiza i optymalizacja wydajności istniejących projektów;
  • Praca z istniejącymi bazami kodu i ich udoskonalanie.

Oferujemy:

  • Urzędowe zatrudnienie ze wszystkimi gwarancjami socjalnymi;
  • Elastyczny grafik pracy pozwalający pogodzić pracę z życiem osobistym;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i zaangażowania umiejętności;
  • Płatne urlopy i dni chorobowe;
  • Ubezpieczenie medyczne dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia;
  • Nowoczesne ekobiuro z komfortowymi warunkami pracy;
  • li>
  • Udział w seminariach, szkoleniach i konferencjach mających na celu rozwój zawodowy.

Jeśli szukasz możliwości pracy w dynamicznym zespole i rozwijania swoich umiejętności, prześlij swoje CV już dziś! Czekamy na Twoją wiadomość!

Możesz także napisać do Telegramu @recruiter_tickets_ua.

Lwów