Następna praca

Środkowy programista Java w Yalantis

4 września

39 wyświetleń

Yalantis

Yalantis

0 recenzji
Brak doświadczenia

4 września 2024 r Programista języka Middle Java Київ, Львів, Дніпро, Ларнака (Кіпр), Варшава (Польща), віддалено Zostań  Middle Programista Java w jednym z globalnych projektów, które obecnie rozwijamy! O projekcie: Innowacyjne aplikacje i usługi technologiczne klienta mają na celu zapewniają niezawodne i bezpieczne systemy handlu elektronicznego, które działają z największą możliwą szybkością. Produkt zapewnia klientom bezpośredni dostęp online do rynków, wraz z notowaniami w cza

4 września 2024 r

Programista języka Middle Java

Київ, Львів, Дніпро, Ларнака (Кіпр), Варшава (Польща), віддалено

Zostań  Middle Programista Java w jednym z globalnych projektów, które obecnie rozwijamy!

O projekcie:

Innowacyjne aplikacje i usługi technologiczne klienta mają na celu zapewniają niezawodne i bezpieczne systemy handlu elektronicznego, które działają z największą możliwą szybkością.

Produkt zapewnia klientom bezpośredni dostęp online do rynków, wraz z notowaniami w czasie rzeczywistym, krótkim czasem realizacji i cennymi narzędziami pomagającymi zarządzać portfelem i oceniać trendy rynkowe.

Obowiązki:

  • Pisanie czystego, solidnego, skalowalnego i testowalnego kodu przy użyciu Spring (MVC, Boot, Cloud, Data), JDBC, SQL Serwer, MySQL, Mongo, InfluxDB, Redis, REST, połączenia gniazdowe (RSocket).
  • Badaj i wdrażaj nowe technologie w swoim zespole.
  • Zrozum potrzeby biznesowe klienta i znajdź najlepsze rozwiązanie, które je spełni.

Wymagania:

  • ponad 3 lata doświadczenia zawodowego w tworzeniu oprogramowania.
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych wielowarstwowych.
  • Biegłość w projektowaniu i wdrażaniu mikrousług.
  • Doświadczenie z AWS lub innymi dostawcami usług w chmurze.
  • Praktyczna wiedza na temat nierelacyjnych magazynów danych.
  • Doskonała znajomość schematów relacyjnych baz danych i zapytań SQL oraz szerokie zrozumienie krajobrazu sieci, trendów i pojawiających się technologii.
  • Pasjonat pisania czystego i dobrze przetestowanego kodu.
  • Pracuje twórczo i uwielbia rozwiązywać trudne problemy.
  • Wyższy średniozaawansowany lub wyższy poziom języka angielskiego.

będzie dodatkowym atutem:

  • Znajomość baz danych będzie dodatkowym atutem (głównie DynamoDB i MSSQL, ale Mongo/Redis to duży plus).
  • Zarządzanie innowacyjnymi i obciążonymi usługami w obszarze BigData.

Nasze korzyści:

ROZWÓJ I EDUKACJA

  • Rozwój indywidualny plan.
  • Program mentorski.
  • Proces oceny.
  • Edukacja zawodowa.
  • Pokrycie kosztów certyfikatów zawodowych.
  • Biblioteka firmowa.
  • Zajęcia z języka angielskiego.

WSPÓLNOTA

  • Społeczność technologiczna.
  • Wolontariat i działalność charytatywna.
  • Wydarzenia w Yalantis.
  • Edukacja Yalantis.
  • Działania związane z budowaniem zespołu w ramach projektu.
  • Praca w Larnace.

DOBRE SAMOPOCZUCIE

  • Ubezpieczenie medyczne/Kontrola stanu zdrowia/Rekompensata za zajęcia sportowe – według Twojego wyboru.
  • Wakacje i dni wolne.
  • Program wsparcia zdrowia psychicznego.
  • Święta państwowe.
  • Wsparcie finansowe i prawne dla prywatnych przedsiębiorców.

ŚRODOWISKO PRACY

  • Przytulne biura (Dniepr, Kijów, Lwów, Warszawa, Larnaka).
  • Korporacyjne Najwyższej klasy sprzęt i narzędzia wysokiej jakości.
  • Elastyczna forma pracy.
  • Przestrzeń ekologiczna i przyjazna zwierzętom.
  • Zabawne zajęcia w biurach.
  • Sklep Y-bucks i Yalantis.

Przed wysłaniemPrzesyłając nam swoje CV, możesz zapoznać się z naszą Polityką prywatności.