Następna praca

Projektant gry środkowej w Megafair games

3 September

23 wyświetlenia

Megafair games

0 recenzji
Brak doświadczenia

3 września 2024 r Projektant gry środkowej віддалено 🚀Cześć! Jesteśmy szybko rozwijającym się startupem skupiającym się na tworzeniu gier opartych na umiejętnościach. Zależy nam na dostarczaniu wyjątkowych wrażeń z gier i szukamy utalentowanego i doświadczonego projektanta gier, który pomoże nam osiągnąć ten cel. Ta rola zapewnia elastyczność i potencjał długoterminowego partnerstwa. Jeśli pasjonujesz się tworzeniem niezapomnianych gier, czekamy na Twoją wiadomość! WYMAGANIA Doświadcz

3 września 2024 r

Projektant gry środkowej

віддалено

🚀Cześć! Jesteśmy szybko rozwijającym się startupem skupiającym się na tworzeniu gier opartych na umiejętnościach. Zależy nam na dostarczaniu wyjątkowych wrażeń z gier i szukamy utalentowanego i doświadczonego projektanta gier, który pomoże nam osiągnąć ten cel. Ta rola zapewnia elastyczność i potencjał długoterminowego partnerstwa. Jeśli pasjonujesz się tworzeniem niezapomnianych gier, czekamy na Twoją wiadomość!

WYMAGANIA

  • Doświadczenie: ponad 3 lata jako projektant gier z co najmniej jednym wydanym (aktywnym) produktem;
  • Umiejętności dokumentacyjne: Biegła umiejętność pisania dokumentów dotyczących projektowania gier (GDD) i opisywania algorytmów, w tym obliczeń i formuł;
  • Własność funkcji: chęć rozwijania i posiadania określonych funkcji gier;
  • Znajomość języków: znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.

OFERUJEMY

  • Wynagrodzenie: konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Narzędzia techniczne: nowoczesny sprzęt techniczny;
  • Czas wolny: 20 dni urlopu, 5 dni chorobowych rocznie;
  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym: elastyczny zdalny, opcje bez śledzenia czasu.
  • Sieć wsparcia: pracuj z zespołem, od którego możesz się uczyć każdego dnia;
  • Różnorodność:  jesteśmy dumni z naszego międzynarodowego środowiska pracy;
  • Rozwój zawodowy: nacisk na promocje wewnętrzne w celu awansu zawodowego.

OBOWIĄZKI

  • Projektowanie mechaniki gry: Tworzenie wciągających i innowacyjnych mechanizmów i funkcji gry.
  • Dokumentacja: Opracowywanie i utrzymywanie kompleksowej dokumentacji projektu gry, w tym założeń projektowych, makiet i prototypów;
  • Współpraca: ścisła współpraca z zespołami programistycznymi i graficznymi, aby zapewnić spójne wrażenia z gry o wysokiej jakości;
  • Projektowanie poziomów: twórz i balansuj poziomy gry, aby zapewnić graczom zabawę i wyzwania;
  • Testowanie gry: przeprowadzanie sesji testowania gry, zbieranie opinii i ulepszanie projektu gry w oparciu o uwagi klientów i użytkowników;
  • Świadomość branżowa: Bądź na bieżąco z trendami branżowymi i włączaj nowe pomysły i technologie do swoich projektów;
  • Udoskonalanie procesów: ciągłe udoskonalanie procesów i metodologii projektowania gier, aby zwiększać kreatywność i wydajność.

PODRÓŻ KANDYDATA

Rozmowa z działem HR — Wywiad z projektantem gry — Zadanie testowe — Rozmowa z CPO/CEO — Sprawdzenie referencji — Oferta pracy