Środkowy programista FullStack (Node.js/React.js) w White Technologies

Opublikowano ponad 30 dni temu

63 wyświetlenia

White Technologies

0 recenzji
2 lata
Kijów
Intermediate

White Technologies: szansa dla programistów korzystających z pełnego stosu---  Opis firmy:White Technologies z siedzibą w Warszawie jest wiodącą firmą zajmującą się doradztwem IT i tworzeniem oprogramowania firma skupiająca się na rynku amerykańskim i posiadająca globalną sieć outsourcingową. Od samego początku specjalizowaliśmy się w czterech kluczowych jednostkach biznesowych, napędzani przez zespół ponad 55 oddanych profesjonalistów, którzy chętnie podejmują się nowych wyzwań.--- < strong>Szc

White Technologies: szansa dla programistów korzystających z pełnego stosu

Opis firmy:

White Technologies z siedzibą w Warszawie jest wiodącą firmą zajmującą się doradztwem IT i tworzeniem oprogramowania firma skupiająca się na rynku amerykańskim i posiadająca globalną sieć outsourcingową. Od samego początku specjalizowaliśmy się w czterech kluczowych jednostkach biznesowych, napędzani przez zespół ponad 55 oddanych profesjonalistów, którzy chętnie podejmują się nowych wyzwań.

< strong>Szczegóły projektu:

Z radością ogłaszamy uruchomienie naszej nowej jednostki biznesowej zajmującej się systemami HRM. Poszukujemy utalentowanego programisty Full-Stack, który dołączy do naszego zespołu i przyczyni się do rozwoju tego rozwiązania internetowego.

Rola i obowiązki:

- Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie zaawansowanego internetowego systemu HRM.
- Współpraca z zespołem w celu zebrania wymagań projektu i opracowywać rozwiązania techniczne.
- Pisz wysokiej jakości, łatwy w utrzymaniu kod, korzystając z nowoczesnych praktyk programistycznych.
- Zajmuj się zadaniami programistycznymi zarówno front-end, jak i back-end.
- Pracuj z bazami danych takimi jak PostgreSQL i Redis.
- Twórz i integruj interfejsy API GraphQL.

Core Technology Stack:< /strong>

- Node.js
- Nest.js / Express.js
- TypeORM / Sequilize

- AWS
- Pakiet internetowy< br/>- React
- PostgreSQL
- Redis
- GraphQL

Skład zespołu:

Będziesz pracować z wykwalifikowanym zespołem, w skład którego wchodzą:
- Dyrektor ds. technologii (CTO)
- Dyrektor ds. produktu (CPO)
- Główny projektant produktu
- Projektant produktu
- Analityk biznesowy (BA)
- Inżynier pełnoetatowy
- Menedżer operacyjny

< p>---

Niezbędne umiejętności zawodowe:

- 5 lat doświadczenia jako programista Full-Stack Web Developer.
- Wysoka biegłość w JavaScript/TypeScript.
- Doświadczenie w Node.js, Nest.js /Express.js, TypeScript, TypeORM /Sequilize, Webpack, React, PostgreSQL, Redis i GraphQL.
/>- Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu czystego, łatwego w utrzymaniu kodu.
- Doświadczenie w stosowaniu metodologii programowania Agile.
- Doskonałe umiejętności komunikacji i współpracy.
- Możliwość pracy niezależnej i zdalnej.
- Silne umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętności analityczne.

Warunki zatrudnienia:

- Okres próbny: 3 miesiące
- Harmonogram pracy: Pełny etat, elastyczne godziny pracy; najpóźniejszy start o godzinie 11:00 (ok. 8 godzin dziennie). Opcja pracy zdalnej lub trybu hybrydowego.

Proces rekrutacji:

1. Rozmowa HR z Rekruterem
2. Wywiad techniczny
3. Oferta pracy

Oświadczenie o różnorodności:

W White Technologies cenimy różnorodne perspektywy i doświadczenia, wierząc, że napędzają one innowacje i unikalne rozwiązania.

Proces aplikacyjny:

Opinie na temat recenzji CV zostaną przesłane tylko w przypadku awansu Twojej kandydatury. W przeciwnym razie Twoje dane zostaną zachowane w naszej bazie danych na potrzeby przyszłego sprzeciwurzeczy. Okres rozpatrzenia: 10 dni roboczych.

Strona internetowa firmy:

< p>Więcej informacji znajdziesz na stronie [White Technologies](https://www.white-technologies.io/).

Przetłumaczone przez Google

2 lata
Kijów