Środkowy inżynier DevOps dla zachodnich projektów poprzez Upwork w Actyc

25 września

92 wyświetlenia

Actyc

Actyc

0 recenzji
20 - 30$
Brak doświadczenia
Część etatu

Poszukuję środkowego inżyniera DevOps do zachodnich projektów za pośrednictwem Upwork! Rodzaj zatrudnienia: Pełny lub niepełny etat. Główne zadania:Wdrożenie praktyk CI/CDPraca z rozwiązaniami chmurowymiOptymalizacja i automatyzacjaWsparcie systemów i usług Wymagania:Ponad 5 lat doświadczenia z LinuksemPonad 2 lata w DevOpsPonad 2 lata z AWS ( GCP/Azure — plus)Znajomość LAMP, Docker, Kubernetes, Terraform, Ansible, GitSkrypty: bash, Shell (Python to plus)< li>Angielski: Wyższy średniozaawansow

 Poszukuję środkowego inżyniera DevOps do zachodnich projektów za pośrednictwem Upwork!

Rodzaj zatrudnienia: Pełny lub niepełny etat.

Główne zadania:

  • Wdrożenie praktyk CI/CD
  • Praca z rozwiązaniami chmurowymi
  • Optymalizacja i automatyzacja
  • Wsparcie systemów i usług

Wymagania:

  • Ponad 5 lat doświadczenia z Linuksem
  • Ponad 2 lata w DevOps
  • Ponad 2 lata z AWS ( GCP/Azure — plus)
  • Znajomość LAMP, Docker, Kubernetes, Terraform, Ansible, Git
  • Skrypty: bash, Shell (Python to plus)
  • < li>Angielski: Wyższy średniozaawansowany (B1+)

Oferujemy:

  • Całkowicie zdalna praca lub możliwość pracy z naszego biura w Kijowie
  • Elastyczny grafik
  • Płatność w USD
  • Możliwość wybierać projekty poprzez Upwork
  • Wpływaj na swój rozwój
  • Przyjazne środowisko i świetny zespół

Dołącz do nas, aby współpracować przy ciekawych projektach!

Przetłumaczone przez Google

20 - 30$
Część etatu