Analityk biznesowy średniego szczebla w DTEK, TOV, Energetichna kompaniya

8 października

21 wyświetlenie

DTEK, TOV, Energetichna kompaniya

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

MODUS X to ukraińska firma informatyczna, zespół ponad 500 inżynierów, architektów , specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa i badacze danych. Rozpoczęliśmy i nadal wspieramy transformację cyfrową DTEK, która jako pierwsza w branży energetycznej Ukrainy znalazła się na ścieżce transformacji cyfrowej na dużą skalę. Teraz podzieliliśmy się na odrębną firmę, aby dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą za granicą, pozostając wsparciem IT dla tych, którzy wnoszą światło i przyczyniają się do odbud

MODUS X to ukraińska firma informatyczna, zespół ponad 500 inżynierów, architektów , specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa i badacze danych. Rozpoczęliśmy i nadal wspieramy transformację cyfrową DTEK, która jako pierwsza w branży energetycznej Ukrainy znalazła się na ścieżce transformacji cyfrowej na dużą skalę. Teraz podzieliliśmy się na odrębną firmę, aby dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą za granicą, pozostając wsparciem IT dla tych, którzy wnoszą światło i przyczyniają się do odbudowy kraju.

Projekty:

Firma przeżywa rewolucja cyfrowa, która doprowadziła do ogromnych inwestycji w techniczną stronę biznesu. Na tym stanowisku zidentyfikujesz wymagania i wdrożysz najważniejsze elementy naszych strategii, skupiając się na rozwiązaniach wdrażanych jako oprogramowanie specjalne, tworzone samodzielnie przez inżynierów DTEK z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i najlepszych praktyk w tworzeniu oprogramowania. Będziesz miał okazję pracować w różnych obszarach, które wpływają na wiele aspektów firmy i przy podejmowaniu decyzji mających wpływ na całe przedsiębiorstwo, takich jak projekty rozwoju usług HR.

Zadania:

Udział w projektach/produktach , zbieranie, analiza, identyfikacja wymagań, tworzenie Wiki i Backlogu projektu/produktu.

Umiejętności:

  • Ponad 3 lata doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego/funkcjonalnego/systemowego w firma programistyczna, firma fintech, bank lub inna.
  • Doświadczenie w pracy w zespole SCRUM, rozwój produktu, FRD, BRD, SRS, Agile, User Story, Use Case, NFT, BPMN, SPRINT.< /li>
  • Doświadczenie w analizie wymagań wysokiego poziomu na potrzeby rozwoju nowych produktów.
  • Zrozumienie koncepcji, narzędzi, modeli i metodologii analizy biznesowej i systemowej.
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu wymagań, analiza, dokumentacja i wsparcie.
  • Możliwość pracy nad kilkoma projektami jednocześnie.
  • Znajomość SDLC.
  • Zrozumienie zasad działania REST, SOAP .
  • Umie czytać i zapisywać wymagania dotyczące rozwoju API.
  • Umieć pracować z narzędziami do testowania debugowania usług internetowych Postman, SoapUI itp.
  • System myślenie, praca zespołowa, orientacja na wyniki, organizacja działań, komunikacja.
  • li>

Zadania:

  • Zbieranie, pozyskiwanie i analizowanie wymagań.
  • Regularna komunikacja z wewnętrznymi interesariuszami biznesowymi.
  • Tworzenie specyfikacji wymagań, takich jak FRD, User Story, Przypadki użycia , schematy blokowe, procesy biznesowe, przepływy danych, ERD.
  • Ściśle współpracuj z zespołem programistów i menedżerem produktu.
  • Twórz dokumentację, taką jak instrukcje obsługi.
  • Rozwój procesów, procedur i wymagań dotyczących integracji z systemami zewnętrznymi (IPSP, SAP, rejestry zewnętrzne, serwery zewnętrzne).osie autoryzacyjne itp.).

Oferujemy:

  • Oficjalne zatrudnienie.
  • Konkurencyjne warunki i program premiowy.
  • Sprzęt firmowy.
  • Program korporacyjnego ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Program wsparcia psychologicznego pracowników.
  • Format pracy zdalnej lub hybrydowej w parku innowacji Unit City.
  • Możliwości uczenia się i rozwój zawodowy (kursy online, szkolenia stacjonarne, kursy mistrzowskie, społeczności zawodowe).

Kijów