Artysta techniczny średniego szczebla (D&D – konsola PC) w Gameloft

18 września

17 wyświetleń

Gameloft

Gameloft

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

Opis stanowiskaDołącz do naszego utalentowanego zespołu i wyruszamy w niezbadaną przygodę w grach! Poszukujemy starszego artysty technicznego z pasją, który wniósłby swoje umiejętności do naszego projektu Dungeons & Dragons® na PC/konsolę. Ta innowacyjna gra połączy cechy RPG akcji/survival z unikalnymi elementami gier symulacyjnych, aby na nowo zdefiniować gatunek i pobudzić wyobraźnię graczy na całym świecie.Opis stanowiskaPomoc w tworzeniu projektów grafik postaci i stworzeń oraz zarządzaniu

Opis stanowiska

Dołącz do naszego utalentowanego zespołu i wyruszamy w niezbadaną przygodę w grach! Poszukujemy starszego artysty technicznego z pasją, który wniósłby swoje umiejętności do naszego projektu Dungeons & Dragons® na PC/konsolę. Ta innowacyjna gra połączy cechy RPG akcji/survival z unikalnymi elementami gier symulacyjnych, aby na nowo zdefiniować gatunek i pobudzić wyobraźnię graczy na całym świecie.

VFX do wdrażania efektów wizualnych, shaderów i zaawansowanych materiałów.

  • Ściśle współpracuj z zespołem animatorów przy projektowaniu i wdrażaniu złożonych niestandardowych zestawy postaci.
  • Rozwijaj przepływ i utrzymuj zoptymalizowany potok grafiki technicznej.
  • Pomóż zespołowi programistów w opracowywaniu unikalnych funkcji, debugowaniu, profilowaniu i optymalizacji zawartości gier dla platform docelowych.< /li>
  • Ściśle współpracuj z zespołem graficznym, aby zintegrować treści graficzne z silnikami gier i stworzyć narzędzia ułatwiające proces produkcji.
  • Twórz narzędzia usprawniające pracę artystów, pamiętając jednocześnie o wygodzie użytkownika .
  • Wspieraj artystów, dokumentując narzędzia, tworząc wytyczne i opracowując najlepsze praktyki.
  • Bądź na bieżąco z najnowszymi narzędziami i technikami stosowanymi w branży gier wideo i identyfikuj, które z nich można zastosować w projekcie.
  • W razie potrzeby mentorem dla średniozaawansowanych i młodszych artystów technicznych.
  • Wymagane kwalifikacje i Umiejętności

    • Duże umiejętności w zakresie zaawansowanych postaci i stworzeń olinowanie i skórowanie, mechanika ciała i style animacji

      • li>
      • Doświadczenie w symulacjach, przekształcaniu przepływów/systemów
      • Zaawansowana biegłość w oprogramowaniu 3D, takim jak Maya lub 3ds Max
      • Umiejętność tworzenia i optymalizowania efektów wizualnych w czasie rzeczywistym, z dobrą znajomością projektowania shaderów i/lub złożonych efektów specjalnych
      • Dogłębne zrozumienie narzędzi i przepływów pracy w produkcjach międzyplatformowych
      • < li>Znajomość języków skryptowych
      • Znajomość narzędzi do profilowania/debugowania
      • Doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów pozwalające stawić czoła wyzwaniom technicznym
      • Umiejętność jasnej i skutecznej komunikacji pomysły i procesy
      • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i dotrzymywania terminów
      • Znajomość najnowszych trendów i osiągnięć w grafice do produkcji stylizowanych

      Korzyści:

      • Dołącz do wiodącego światowego wydawcy gier mobilnych i wideo korzystającego z najnowszych technologii.
      • Praca z utalentowanym międzynarodowym zespołem w przyjaznym, kreatywnym środowisku.
      • Zdobądź doświadczenie w szybko rozwijającej się i innowacyjnej branży gier wideo.
      • Przyczyń się do tworzenia wysokiej jakości produktów rozpoznawanych na całym świecie.
      • li>
      • Rozwijaj swoją karierę dzięki dynamicznym awansom i globalnym możliwościom.

      Co oferuje Gameloft:

      • Możliwość pracy zdalnej w globalnej firmie produktowej z utalentowanymi ludźmi.
      • Konkurencyjne wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami.< /li>
      • 21 dni płatnego urlopu, 5 dni płatnego zwolnienia chorobowego oraz święta państwowe jako dni wolne od pracy
      • Ubezpieczenie lekarskie, psycholog
      • Urlop rodzicielski
      • < li>Własna platforma edukacyjna z kursami, programami szkoleniowymi, certyfikatami
      • Program poleceń pracowniczych z świetnymi bonusami.

      Wsparcie techniczne i sprzęt

      Informacje dodatkowe

      Jeśli pasjonujesz się tworzeniem gier i masz umiejętności i doświadczenie, których szukamy, z chęcią wysłuchamy Twojej opinii, prześlij nam swoje CV i portfolio do rozpatrzenia.

      W celu rozpatrzenia Twojej aplikacji wymagamy przesłania pełnej wersji CV w języku angielskim. Twoje CV musi zawierać link do portfolio. Twoje portfolio będzie świadczyć o mistrzostwie technicznym i naturalnym wyczuciu kreatywności artystycznej i projektowania.

      Dołącz do nas, aby przynieść epicki świat Dungeons & Dragons ożyje dzięki Twoim umiejętnościom twórczym i technicznym!

    Charków