Następna praca

Lider zespołu Meta w EDCOM group

16 września

19 wyświetleń

EDCOM group

EDCOM group

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Kim jesteśmy:Ponad 5 lat doświadczenia w ruchu YouTube i MetaWspółpracujemy z: Iryną Seleznyova, Franch AI, Oleksiy Ostapovskyi, Anna Mykhailichenko, Umida Samoyenko i inni liderzy ukraińskiego i zagranicznego infobiznesu95% nowych klientów trafia do nas poprzez rekomendacje< p>Co miesiąc inwestujemy w ruch od 100 000 USDCo oferujemy: Praca zdalna, pełen etat;Praca z budżetami od 10 000 $/projekt Możliwość nauki i pracy z dodatkowymi źródłami ruchu: YouTube/TG/influens/TikTok >Wzrost i rozwój w

Kim jesteśmy:

Ponad 5 lat doświadczenia w ruchu YouTube i Meta

Współpracujemy z: Iryną Seleznyova, Franch AI, Oleksiy Ostapovskyi, Anna Mykhailichenko, Umida Samoyenko i inni liderzy ukraińskiego i zagranicznego infobiznesu

95% nowych klientów trafia do nas poprzez rekomendacje

< p>Co miesiąc inwestujemy w ruch od 100 000 USD

Co oferujemy:

Praca zdalna, pełen etat;

Praca z budżetami od 10 000 $/projekt

Możliwość nauki i pracy z dodatkowymi źródłami ruchu: YouTube/TG/influens/TikTok

Wzrost i rozwój w obszarze marketingu, nowe doświadczenia i wiedza, szkolenia na koszt firmy;

Wymagania wobec kandydata :

< p>- Systematyka, inicjatywa, umiejętność wzięcia odpowiedzialności za wynik

- Doświadczenie w pracy z budżetami od 10 000 USD, będzie dodatkowym atutem, jeśli masz doświadczenie w pracy z infobiz

- Doświadczenie w pracy z Meta, będzie plusem, jeśli masz doświadczenie w pracy z innymi źródłami ruchu

Obowiązki :

- Kontrola zespołu;

- Znajdowanie hipotez dotyczących zwiększania budżetów i opłacania ruchu;

- Cotygodniowy raport na temat CRI;

- Rozmowy i testy nowych pracowników;

- Motywacja, wdrażanie i adaptacja pracowników.

My oferta:

Stawka + doskonała siatka premii za wykonanie i przekroczenie KPI i planów;

 Format pracy zdalnej;

 Ciekawe projekty w na którym możesz przetestować dowolne hipotezy

 W pełni uformowany zespół (eksperci docelowi/projekty/projektant/instalator)

Odpowiedni mentorzy i właściciel

Możliwość rozwoju do stanowiska dyrektora generalnego< /p>

Jeśli czujesz, że chcesz pracować i rozwijać się w zespole - wypełnij ankietę i wyślij CV

https://docs.google.com/forms /d/e/1FAIpQLSck3FBOZAlu-SEe07n6EP1FCbyNbhQHb8BF2DLSGj2DsS6QCw/viewform">https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSck3FBOZAlu- SEe07n6EP1FCbyNbhQHb8BF2DLSGj2DsS6QCw/viewform

Kijów