Następna praca

Asystent kupującego media w NT Arbitrage

22 października

9 wyświetleń

NT Arbitrage

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Jeśli interesujesz się reklamą, zakupem mediów i chcesz zdobyć doświadczenie w szybko rozwijającej się branży, ta szansa jest dla Ciebie! Poszukujemy energicznego i uważnego asystenta kupna mediów. Informujemy, że to stanowisko nie wiąże się z pracą zdalną.Zadania:Pomoc w uruchomieniu, monitorowaniu i optymalizacji kampanii reklamowych.Analiza skuteczności materiały reklamowe i zgłaszanie propozycji ich ulepszenia.Tworzenie i przygotowywanie kont.Poszukiwanie i testowanie nowych źródeł ruchu ora

Jeśli interesujesz się reklamą, zakupem mediów i chcesz zdobyć doświadczenie w szybko rozwijającej się branży, ta szansa jest dla Ciebie! Poszukujemy energicznego i uważnego asystenta kupna mediów. Informujemy, że to stanowisko nie wiąże się z pracą zdalną.

Zadania:

  • Pomoc w uruchomieniu, monitorowaniu i optymalizacji kampanii reklamowych.
  • Analiza skuteczności materiały reklamowe i zgłaszanie propozycji ich ulepszenia.
  • Tworzenie i przygotowywanie kont.
  • Poszukiwanie i testowanie nowych źródeł ruchu oraz optymalizacja istniejących.

Wymagania dla kandydata:

  • Chęć rozwoju w zakresie zakupu mediów i reklamy.
  • Możliwość szybkiego uczenia się nowych narzędzi i metod.
  • Podstawowy umiejętność pracy z Excelem lub Arkuszami Google.
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
  • Podstawowa wiedza z zakresu marketingu internetowego i zakupu mediów będzie dodatkowym atutem.< /li>
  • Umiejętności projektowania będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilna praca z perspektywą rozwoju zawodowego.
  • Wsparcie i szkolenia ze strony doświadczonych specjalistów na wszystkich etapach pracy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie dla osiągnięć
  • Przyjazna atmosfera i komfortowe biuro w Kijowie, godziny pracy 5/2 (od 9:00 do 18:00).

Zainteresowany? Wyślij swoje CV, nie możemy się doczekać spotkania z Tobą!

Kijów