Następna praca

Asystent Kupującego Media w greentechup

1 października

41 wyświetlenie

greentechup

greentechup

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Poszukujemy aktywnego i ambitnego kandydata na stanowisko Asystenta Kupującego Media. Jeżeli interesujesz się reklamą i przestrzenią medialną oraz chcesz rozwijać się w tym obszarze, jesteśmy gotowi nauczyć Cię wszystkiego, czego potrzebujesz. Zadania:Wsparcie medialne bayer.Analiza skuteczności kampanii reklamowych.Współpraca z platformami reklamowymi i narzędzia analityczne.Interakcja z reklamodawcami i partnerami.Wymagania:Szybka nauka i umiejętność pracy w zespole.Analityczny sposób myślenia

Poszukujemy aktywnego i ambitnego kandydata na stanowisko Asystenta Kupującego Media. Jeżeli interesujesz się reklamą i przestrzenią medialną oraz chcesz rozwijać się w tym obszarze, jesteśmy gotowi nauczyć Cię wszystkiego, czego potrzebujesz.

Zadania:

  • Wsparcie medialne bayer.
  • Analiza skuteczności kampanii reklamowych.
  • Współpraca z platformami reklamowymi i narzędzia analityczne.
  • Interakcja z reklamodawcami i partnerami.

Wymagania:

  • Szybka nauka i umiejętność pracy w zespole.
  • Analityczny sposób myślenia i dbałość o szczegóły.
  • Ładny wygląd.
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Warunki pracy:

  • Harmonogram 5/2 od 8:00 do 18:00
  • Praca nie zdalnie.
  • Ultranowoczesne i wygodne biuro.

Oferujemy:

  • Uczenie się od doświadczonych nabywców mediów.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Praca w zespole profesjonalistów.
  • Możliwość rozwoju kariery.

Kijów