Następna praca

Kupujący media w Astelit

1 października

44 wyświetlenia

Astelit

Astelit

0 recenzji
Brak doświadczenia

Kupownik mediów (Facebook), nisza loterii!!!!Jesteśmy zespół specjalistów ds. marketingu cyfrowego, którzy aktywnie działają w niszy loterii. Aktualnie poszukujemy Media Buyera z doświadczeniem w pracy na platformie Facebook i Bigo, gotowego rozwijać się w wysoce konkurencyjnym środowisku i nastawionego na osiąganie wysokich wyników. Jeśli chcesz pracować z najlepszymi ofertami i GEO, masz szansę dołączyć do naszego zespołu!Co oferujemy: - Stałe wynagrodzenie + wysoki procent zysku. Zarobisz nie

           Kupownik mediów (Facebook), nisza loterii!!!!

Jesteśmy zespół specjalistów ds. marketingu cyfrowego, którzy aktywnie działają w niszy loterii. Aktualnie poszukujemy Media Buyera z doświadczeniem w pracy na platformie Facebook i Bigo, gotowego rozwijać się w wysoce konkurencyjnym środowisku i nastawionego na osiąganie wysokich wyników. Jeśli chcesz pracować z najlepszymi ofertami i GEO, masz szansę dołączyć do naszego zespołu!

Co oferujemy:

- Stałe wynagrodzenie + wysoki procent zysku. Zarobisz nie tylko stałą kwotę, ale także otrzymasz znaczną część sukcesu swoich kampanii.
- Stabilne wypłaty bez goleń. Gwarantujemy uczciwe rozliczenia i terminowe płatności, dzięki czemu możesz w pełni skupić się na pracy i rozwoju.
- Szeroka baza ofert i różnorodne GEO.  Otrzymasz dostęp do najlepszych ofert i docelowych odbiorców z różnych regionów świata, co pozwoli Ci poszerzyć swoje możliwości i zwiększyć zyski.
- Kompletna infrastruktura: zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz do udanej pracy — od najlepszych reklamodawców do całodobowego wsparcia technicznego, dzięki czemu wszelkie problemy zostały szybko rozwiązane.
- Praca z profesjonalnym kierownikiem zespołu. Będziesz miał okazję pracować z doświadczonym TL, który pomoże Ci udoskonalić Twoje umiejętności i osiągnąć nowy poziom w swoim zawodzie.

Czego od Ciebie oczekujemy :
- Doświadczenie w kampaniach reklamowych w Facebook Ads lub Bigo. Doświadczenie w niszy loteryjnej jest koniecznością.
- Umiejętność skutecznej analizy wyników kampanii reklamowych i wyciągania wniosków do dalszej optymalizacji.
- Umiejętność pracy w zespole i osiągania celów w wysoce konkurencyjnych warunkach.
- Umiejętność pracy w zespole i osiągania celów w warunkach wysoce konkurencyjnych.< br/>- Orientacja na wynik Poszukujemy osób, które są gotowe wziąć odpowiedzialność za swoje kampanie i dążyć do maksymalnej rentowności.

Zadania:
- Uruchamianie i zarządzanie kampaniami reklamowymi na Facebooku w niszy loterii.
- Optymalizacja kampanii w celu osiągnięcia maksymalnej konwersji i rentowności.
- Testowanie nowych ofert i strategii, znajdowanie najbardziej dochodowych podejść reklamowych.
- Interakcja z reklamodawcom i partnerom w celu poprawy warunków i zwiększenia efektywności pracy.
- Monitoring i analiza wyników kampanii w celu ich ciągłego doskonalenia.

Oferujemy:< /strong >
- Pełne wsparcie i szkolenia ze strony doświadczonych współpracowników.
- Możliwość rozwoju kariery i rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie.
- Ciągłe nowe wyzwania i zadania, które pozwolą Ci ujawnić swoje potencjał.< br/>

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i stać się częścią szybko rozwijającej się firmy, wyślij Twoje CV!