Następna praca

Menadżer marketingu w Buntar Aerospace

Opublikowano ponad 30 dni temu

86 wyświetleń

Buntar Aerospace

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

18 lipca 2024 r miltech Menedżer ds. marketingu Kijów Buntar Aerospace to ukraiński start-up zajmujący się technologią obronną, który opracowuje produkty do zadań wywiadu taktycznego i operacyjnego: BpAK Buntar One i Oprogramowanie Buntar Copilot do planowania i realizacji misji rozpoznawczych. Poszukujemy Marketingu Managera do tworzenia materiałów marketingowych i szkoleniowych w ramach naszych nowych projektów. Idealny kandydat będzie kluczowym zasobem w tworzeniu wysokiej jak

18 lipca 2024 r miltech

Menedżer ds. marketingu

Kijów

Buntar Aerospace to ukraiński start-up zajmujący się technologią obronną, który opracowuje produkty do zadań wywiadu taktycznego i operacyjnego: BpAK Buntar One i Oprogramowanie Buntar Copilot do planowania i realizacji misji rozpoznawczych.

Poszukujemy Marketingu Managera do tworzenia materiałów marketingowych i szkoleniowych w ramach naszych nowych projektów. Idealny kandydat będzie kluczowym zasobem w tworzeniu wysokiej jakości materiałów promocyjnych i informacyjnych wspierających nasze produkty i integracje.

Kluczowe zadania :

— Tworzenie materiałów marketingowych obejmujących:

  • Pitch Deck
  • One Pager
  • Broszury produktów
  • Listy funkcji i porównania z konkurencją
< ul>
  • Materiały edukacyjne (broszury, wykłady wideo, PDF itp.)
    • Materiały tekstowe

    – Zapewnienie firmie wysokiej jakości materiały reklamowe i informacyjne.

    Wymagania :

    Doświadczenie w marketingu treści : Tworzenie materiałów marketingowych (broszury produktów, prezentacje przypadków , białe księgi, wpisy na blogach, filmy) i narzędzia wsparcia sprzedaży (prezentacje, często zadawane pytania, przewodniki po porównaniach konkurencyjnych);
    — Biegła znajomość G Suite (Dokumenty Google, Arkusze Google);
    Pożądane umiejętności projektowe : Umiejętność pracy z Figmą;
    Pożądane umiejętności w zakresie montażu wideo: Doświadczenie z After Effects, Final Cut Pro;
    Znajomość języka angielskiego w piśmie : Umiejętność tworzenia wysokiej jakości tekstów.

    Oferujemy:

    — Możliwość dołączenia do ambitnego startupu z ważną misją;
    —Możliwości rozwoju kariery
    —Minimalna biurokracja, najbardziej przejrzyste i skoordynowane podejście do wspólnej pracy;
    — Konkurencyjne wynagrodzenie.

    Dołącz do profesjonalnego zespołu Buntar Aerospace i stań się siłą napędową wojskowych innowacji!

    Kijów