Następna praca

Generalista ds. marketingu w Django Stars

2 września

22 wyświetlenia

Django Stars

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Django Stars to wiodąca firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, która uwielbia przekształcać innowacyjne pomysły w niesamowite rozwiązania. W miarę ciągłego rozwoju cieszymy się, że możemy znaleźć proaktywnego menedżera ds. marketingu, który dołączy do naszego zespołu. Na tym stanowisku będziesz mógł zagłębić się w wszelkiego rodzaju działania marketingowe, od kampanii cyfrowych i planowania wydarzeń po badania rynkowe. Poszukujemy osoby proaktywnej, która czuje się komfortowo zarówno w m

Django Stars to wiodąca firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, która uwielbia przekształcać innowacyjne pomysły w niesamowite rozwiązania. W miarę ciągłego rozwoju cieszymy się, że możemy znaleźć proaktywnego menedżera ds. marketingu, który dołączy do naszego zespołu. Na tym stanowisku będziesz mógł zagłębić się w wszelkiego rodzaju działania marketingowe, od kampanii cyfrowych i planowania wydarzeń po badania rynkowe. Poszukujemy osoby proaktywnej, która czuje się komfortowo zarówno w marketingu cyfrowym, jak i tradycyjnym. Jeśli chcesz pomóc nam zabłysnąć w katalogach firm i mediach, chętnie nawiążemy z Tobą kontakt!

 Zadania:

- Opracowywanie i utrzymywanie różnorodnych materiałów sprzedażowych w celu wsparcia działań zespołu sprzedaży w zakresie dotarcia do odbiorców.

– Przeprowadzaj dogłębne badania trendów rynkowych, krajobrazów konkurencyjnych, potencjalnych wydarzeń i działań klientów, aby kierować strategiami marketingowymi.

– Planuj i koordynuj wydarzenia online i offline, upewniając się, że są one spójne z celami marketingowymi firmy.

- Zarządzaj obecnością firmy w katalogach firm, zapewniając dokładne i strategiczne wpisy.

- Współpracuj z różnymi mediami, aby zwiększyć widoczność firmy i wzmocnić jej reputację w branży.

- Zapewnienie merytorycznego wsparcia zespołowi sprzedaży, w tym przygotowanie prezentacji i innych materiałów sprzedażowych.

 Wymagane umiejętności:

- Ponad 3 lata pracy w marketingu z doświadczeniem zarówno w marketingu cyfrowym, jak i tradycyjnym w firmie zajmującej się outsourcingiem technologicznym lub oprogramowaniem lub w agencji marketingowej.

- Znajomość technologii cyfrowych narzędzia i platformy marketingowe, takie jak (Google Analytics, SEMrush lub podobne) oraz znajomość tematów technicznych.

- Silna umiejętność przeprowadzania dokładnych badań na temat trendy rynkowe, analiza konkurencji i spostrzeżenia klientów.

- Możliwość zarządzania logistyką, koordynowania działań z dostawcami i zapewniania zgodności wydarzeń z celami marketingowymi.

- Zaawansowany poziom znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Co oferujemy:

Dołączenie do naszego zespołu wiąże się z korzyściami, takimi jak:

- Konkurencyjne wynagrodzenie w USD i kompleksowy pakiet świadczeń.

< p style="font-style: normal; Font-weight: 400">- Elastyczny grafik i możliwości pracy zdalnej

- Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie

- Ubezpieczenie medyczne

- Księgowość i wsparcie PE

- Pracuj nad najnowocześniejszymi technologiami i bądź częścią zespołu, który ceni innowację i kreatywność.

- Wspierające środowisko, w którym mile widziane są Twoje świeże pomysły

- Przyjazna atmosfera sprzyjająca pracy zespołowej i dzieleniu się wiedzą

Kijów