Następna praca

Specjalista ds. automatyzacji marketingu w Django Stars

2 września

42 wyświetlenia

Django Stars

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Poszukujemy specjalisty ds. automatyzacji marketingu/dystrybucji reklam, który skupia się na szczegółach i nastawiony jest na sukces. Jeśli masz talent do zarządzania kampaniami reklamowymi i ich automatyzowania, tworzenia szczegółowych analiz i zapewniania doskonałego dostarczania treści, chętnie się z Tobą skontaktujemy. Poszukujemy osoby, która pasjonuje się pracą z liczbami, uwielbia usprawniać procesy poprzez automatyzację i ma solidną historię prowadzenia udanych kampanii reklamowych. Jeśl

Poszukujemy specjalisty ds. automatyzacji marketingu/dystrybucji reklam, który skupia się na szczegółach i nastawiony jest na sukces. Jeśli masz talent do zarządzania kampaniami reklamowymi i ich automatyzowania, tworzenia szczegółowych analiz i zapewniania doskonałego dostarczania treści, chętnie się z Tobą skontaktujemy. Poszukujemy osoby, która pasjonuje się pracą z liczbami, uwielbia usprawniać procesy poprzez automatyzację i ma solidną historię prowadzenia udanych kampanii reklamowych. Jeśli to brzmi podobnie do Ciebie, porozmawiajmy!

Zadania:

Zarządzanie kampaniami reklamowymi: planuj, wykonuj i optymalizuj kampanie reklamowe na różnych platformach internetowych, upewniając się, że są one zgodne z ograniczeniami budżetowymi i docelowymi wynikami.

Automatyzacja: wdrażanie narzędzi automatyzacji i zarządzanie nimi w zakresie dostarczania treści, analiz, testów A/B i innych działań marketingowych procesy zwiększające wydajność i skuteczność.

Analiza danych: Przygotowywanie i analizowanie danych statystycznych, w tym budżetów i potencjalnych klientów , kwalifikowani potencjalni klienci (MQL) i inne wskaźniki KPI, aby informować i kierować strategiami marketingowymi.

Zarządzanie budżetem: Nadzoruj budżety marketingowe, zapewniając efektywną alokację zasobów w celu maksymalizacji zwrotu z inwestycji.

Dostawa treści: automatyzuj i optymalizuj procesy dostarczania treści, aby zapewnić terminową i ukierunkowaną dystrybucję w wielu kanałach.

Testowanie A/B: przeprowadzaj regularne testy A/B, aby udoskonalić i poprawić skuteczność kampanii i treści.

Monitorowanie wydajności: śledź skuteczność kampanii reklamowych, dostarczając szczegółowe raporty i przydatne informacje na potrzeby optymalizacji.

Wymagane umiejętności:

- ponad 3 lata doświadczenia w automatyzacji marketingu, analizie danych i zarządzaniu kampaniami reklamowymi na różnych platformach.

- Biegła znajomość narzędzi do automatyzacji marketingu, zarządzania budżetem i podejmowania decyzji w oparciu o dane Doświadczenie w pracy z platformami takimi jak Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads i innymi.

- Zostań. na bieżąco z najnowszymi technologiami i najlepszymi praktykami automatyzacji marketingu. Udokumentowane doświadczenie w skutecznym uruchamianiu i optymalizowaniu kampanii marketingowych, które przynoszą wymierne rezultaty.

- Znajomość języka angielskiego: Poziom języka angielskiego B2, z doskonałą umiejętności pisania i komunikacji.

 Co oferujemy:

Dołączenie do naszego zespołu wiąże się z korzyściami, takimi jak:

- Konkurencyjne wynagrodzenie w USD i kompleksowy pakiet świadczeń.

- Elastyczny harmonogram i możliwości pracy zdalnej

- Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie

- Ubezpieczenie medyczne

- Księgowość i wsparcie PE

- Pracuj nad najnowocześniejszymi technologiami i bądź częścią zespołu, który ceni innowację i kreatywność.

- Wspierające środowisko, w którym mile widziane są Twoje świeże pomysły

- Przyjazna atmosfera pracy zespołowej i dzielenia się wiedzą

Kijów