Następna praca

Asystent ds. marketingu w MeGaDev LLC

8 października

19 wyświetleń

MeGaDev LLC

MeGaDev LLC

0 recenzji
Brak doświadczenia
Pełny etat

O firmie: Główne zadania:Konfigurowanie kampanii e-mailowych i zarządzanie nimi ( transakcyjne, pielęgnujące, ponowne zaangażowanie).Monitorowanie, analizowanie wskaźników i optymalizacja łańcuchów e-mailowych.Przeprowadzanie optymalizacji SEO treści (dobór słów kluczowych, optymalizacja stron).Monitorowanie pozycji serwisu i poprawa widoczności w wyszukiwarkach. Znajdowanie partnerów i influencerów do wspólnych kampanii.Zarządzanie współpracą i analizowanie jej efektywności.Organizacja i praca

O firmie:

Główne zadania:

  • Konfigurowanie kampanii e-mailowych i zarządzanie nimi ( transakcyjne, pielęgnujące, ponowne zaangażowanie).
  • Monitorowanie, analizowanie wskaźników i optymalizacja łańcuchów e-mailowych.
  • Przeprowadzanie optymalizacji SEO treści (dobór słów kluczowych, optymalizacja stron).
  • Monitorowanie pozycji serwisu i poprawa widoczności w wyszukiwarkach.
  • Znajdowanie partnerów i influencerów do wspólnych kampanii.
  • Zarządzanie współpracą i analizowanie jej efektywności.
  • Organizacja i praca z treściami wideo (wywiady, poradniki, streamy).

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie z platformami do marketingu e-mailowego i biuletynów.
  • Podstawowa wiedza z zakresu SEO i doświadczenie w optymalizacji treści.
  • Umiejętność pracy z narzędziami analitycznymi (Google Analytics, narzędzia do kampanii e-mailowych, analizatory SEO).
  • Umiejętności współpracy z partnerami i influencerami.
  • Doświadczenie w promocji i tworzeniu treści wideo (wywiady, poradniki, streamy).

Co oferujemy:

  • Praca w dynamicznym zespole wspierającym innowacyjność i rozwój zawodowy.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • 12 dni urlopu.
  • 5 dni zwolnienia lekarskiego.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Rozwój zawodowy i szkolenia na koszt firmy.< /span>
  • Możliwość wpływania na strategię rozwoju produktu i interakcji z międzynarodowymi klientami.

Pełny etat