Następna praca

Marketer (zarządzanie treścią, SMM) w Osstem, TOV

16 września

50 wyświetleń

Osstem, TOV

Osstem, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Ukraińskie biuro światowego lidera w produkcji i sprzedaży systemów implantów stomatologicznych – południowokoreańskiej firmy Osstem Implant – zaprasza do swojego zespołu MARKETISTĘ.PODSTAWOWE WYMAGANIA:< /p>Udane doświadczenie w zarządzaniu korporacyjnymi sieciami społecznościowymi i zarządzaniu treścią korporacyjnej strony internetowej;Umiejętności obsługi edytorów graficznych ;Zaawansowana znajomość języka ukraińskiego;Znajomość języka angielskiego w piśmie będzie istotnym atutem;Energia, kre

Ukraińskie biuro światowego lidera w produkcji i sprzedaży systemów implantów stomatologicznych – południowokoreańskiej firmy Osstem Implant – zaprasza do swojego zespołu MARKETISTĘ.

PODSTAWOWE WYMAGANIA:< /p>

  • Udane doświadczenie w zarządzaniu korporacyjnymi sieciami społecznościowymi i zarządzaniu treścią korporacyjnej strony internetowej;
  • Umiejętności obsługi edytorów graficznych ;
  • Zaawansowana znajomość języka ukraińskiego;
  • Znajomość języka angielskiego w piśmie będzie istotnym atutem;
  • Energia, kreatywność, proaktywność, chęć rozwoju zawodowego i rozwijaj firmę.
  • Pracuj w biurze (NIE zdalnie)

OBOWIĄZKI I ZADANIA:

  • Głębokie studium produktu firmy (systemy implantów stomatologicznych);
  • Praca ze stroną korporacyjną:
  • Wyszukiwanie, przygotowanie/adaptacja treści (ilustracje/opis/wideo /katalogi produktów) do publikacji na stronie: linii produktowych, aktualności, artykułów itp.
  • Publikowanie treści poprzez panel administracyjny (Joomla)
  • Aktualizacja informacji, monitorowanie i poprawianie błędów poprzez panel administracyjny
  • Komunikacja z programistą (ustalanie zadań) w celu korekty błędów lub integracji nowych funkcji na stronie
  • Monitorowanie i fakturowanie opłat za usługi hostingowe/domenowe dla serwisu (jednorazowo rocznie) poprzez hosting.com.ua
  • Zarządzanie korporacyjnymi sieciami społecznościowymi:
  • Tworzenie planów zapełnienia sieci społecznościowych;
  • Tworzenie, wyszukiwanie/adaptacja treści dla różnych sieci społecznościowych;
  • Wypełnianie stron firmowych w sieciach społecznościowych zgodnie z opracowanymi planami;
  • Promocja firmy w sieciach społecznościowych;
  • Prowadzenie statystyk.
  • Projekt graficzny materiałów reklamowych (Photoshop/Illustrator/InDesign):
  • Do użytku w formie elektronicznej

    (banery/ilustracje na stronie, zapowiedzi wydarzeń, wpisy na portalach społecznościowych, katalogi produktów/pocztówki/promocje itp.).
    B. Do druku poligraficznego
    (materiały produktowe: katalogi, pocztówki, broszury itp.; materiały markowe: certyfikaty, tablice, plakaty, notesy itp.)
    Edycja/wykańczanie istniejących oryginalnych układów
    br/ >Opracowanie projektu „od podstaw” wg TK od kolegów z działu marketingu według Brandbooka firmy

  • Komunikacja z poligrafią w celu zamówienia materiałów do druku.
    OFERUJEMY:

  • Oficjalne zatrudnienie w stylu b="font-weight: 700">od pierwszego dnia pracy – rejestracja zgodnie z Kodeksem pracy Ukrainy, dopełnienie wszelkich gwarancji socjalnych (urlop, zwolnienie lekarskie, podróże służbowe itp.)
  • Gwarantowane oficjalne wynagrodzenie
  • Roczny przegląd wynagrodzeń, oficjalny system zachęt finansowych dla pracowników (premie za święta, ważne wydarzenia, pomoc finansowa w przypadku wakacji itp.)
  • Rekompensata dla pracowników koszty podróży komunikacją miejską
  • Dogodna lokalizacja biura w niewielkiej odległości od stacji metra Wasylkiwska
  • Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne na koszt pracodawcy Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu - wyślij swoje CV!
    Jeśli Twoje CV spełnia nasze wymagania, na pewno skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej.

Kijów