Następna praca

Ręczna kontrola jakości w ScaleFinal

Opublikowano ponad 30 dni temu

67 wyświetleń

ScaleFinal

ScaleFinal

0 recenzji
1 rok
Kijów
Intermediate
Pełny etat

Wymagania:- 0,5 roku doświadczenia w ręcznym testowaniu stron internetowych- Doświadczenie z błędami systemy śledzenia (Clickup, Jira)- Dbałość o szczegóły, zrozumienie wymagań technicznych i dopasowanie wyników do tych wymagań- Wykonywanie scenariuszy testowych, utrzymywanie uporządkowanych raportów o błędach, testowanie regresyjne i weryfikacja poprawek< br/>- Podstawowy poziom języka angielskiego (w piśmie)Będzie plusem:- Podstawowa znajomość podejść programistycznych (cykle/etapy rozwoju) -

Wymagania:
- 0,5 roku doświadczenia w ręcznym testowaniu stron internetowych
- Doświadczenie z błędami systemy śledzenia (Clickup, Jira)
- Dbałość o szczegóły, zrozumienie wymagań technicznych i dopasowanie wyników do tych wymagań
- Wykonywanie scenariuszy testowych, utrzymywanie uporządkowanych raportów o błędach, testowanie regresyjne i weryfikacja poprawek< br/>- Podstawowy poziom języka angielskiego (w piśmie)

Będzie plusem:
- Podstawowa znajomość podejść programistycznych (cykle/etapy rozwoju)
- Podstawowa wiedza lub doświadczenie z automatyzacją/rozszerzeniami pomagającymi w testowaniu lub tworzeniu raportów o błędach

Obowiązki:
- Ręczne testowanie zasobów internetowych
/>- Weryfikacja wdrożenia pod kątem wymagań
- Pisanie raportów o błędach, przeprowadzanie testów regresyjnych i weryfikacja poprawek

Co oferujemy:

- Harmonogram od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00 czasu kijowskiego (z 1-godzinną przerwą na lunch);

- 21 dni roboczych urlopu i 7 zwolnień lekarskich bez zwolnienia lekarskiego;

< p>- Zajęcia z języka angielskiego online;

- Prezenty na najważniejsze wydarzenia w Twoim życiu.

- Rekompensata sportowa

- Ubezpieczenie medyczne

< /div>

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Kijów
Pełny etat