Następna praca

Menedżer partnera w StartupValley

1 września

23 wyświetlenia

StartupValley

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Witajcie!Jesteśmy Startup Valley, organizujemy konferencje startupowe w Nowym Jorku, Toronto, San Francisco, Los Angeles i ponad 20 innych miastach. Nasza firma aktywnie się rozwija i obecnie poszukujemy Partner Managera, który pomoże nam rozwijać projekt i współpracować z naszymi partneramiOto film i zdjęcie z wydarzenia w Nowym Jorku:> https:// /bit.ly/sne-nyGłówne obowiązki:    •    Wyszukiwanie i instalacja relacji partnerskich z lokalizacjami< /p>    •    Negocjacje i zawieranie umów z part

Witajcie!

Jesteśmy Startup Valley, organizujemy konferencje startupowe w Nowym Jorku, Toronto, San Francisco, Los Angeles i ponad 20 innych miastach. Nasza firma aktywnie się rozwija i obecnie poszukujemy Partner Managera, który pomoże nam rozwijać projekt i współpracować z naszymi partnerami

Oto film i zdjęcie z wydarzenia w Nowym Jorku:> https:// /bit.ly/sne-ny

Główne obowiązki:

    •    Wyszukiwanie i instalacja relacji partnerskich z lokalizacjami< /p>

    •    Negocjacje i zawieranie umów z partnerami i wykonawcami.

  •    Wsparcie i rozwój istniejących relacji partnerskich.

  •    Poszukiwanie nowych możliwości współpracy i skalowania projektów .

    •    Komunikacja z partnerami za pośrednictwem poczty elektronicznej i sieci społecznościowych.

    •    Koordynacja pracy z kontrahentami i wsparcie procesów zespołowych.

Wymagania do kandydata:

    •    Doświadczenie w zarządzaniu partnerami, sprzedaży lub na podobnym stanowisku.

    •    Doskonałe umiejętności komunikacji i negocjacji.

•    Umiejętność do prowadzenia korespondencji biznesowej i budowania długotrwałych relacji.

    •    Umiejętność pracy z danymi i informacjami o strukturze.

    •    Dbałość o szczegóły i umiejętność rozwiązywania niestandardowych zadań.< /p>

•    Znajomość języka angielskiego na wysokim poziomie.

    •    Gotowość do pracy w godzinach wieczornych i nocnych według rozkładu jazdy SF (w godzinach 19:00 - 20:00 do 03:00 - 04:00).

    •    Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, pisaniu i materiałach marketingowych będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

    •    Praca online, pełny etat, harmonogram 5/2, 35 godzin tygodniowo.

    •    Stawka 400 USD miesięcznie + premie za KPI i płatności motywacyjne.

    •    Możliwość rozwoju kariery i wzrostu dochodów 2-4-krotny w zależności od Twojego wkładu.

    •    Praca w międzynarodowej firmie z ambitnymi celami i perspektywą ekspansji.

    • Płatność cotygodniowa.

 Okres testowy — 3 dni.

Harmonogram pracy to czas SF, więc osoby, które nie są gotowe do pracy w godzinach 03:00 - 04:00, prosimy o nie wystawianie opinii.

< span style="czcionka - styl: normalny; grubość czcionki: 400; text-decoration: none"> Nasza firma istnieje od 2023 roku i przez ten czas udało nam się rozrosnąć z 2 miast do 14, to dopiero początek. Dlatego potrzebujemy osób, których umiejętności pomogą nam się rozwijać i skalować < /rozpiętość>< /p>

Kijów
Część etatu