Następna praca

Menedżer handlu elektronicznego w Imperiya Holding, TOV

17 października

18 wyświetleń

Imperiya Holding, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

"Imperia Holding" - grupa firm z ponad 20-letnim sukcesem pracy na rynku ukraińskim, zatrudniająca ponad 1500 pracowników pracujących i rozwijających się w różnych obszarach biznesu. Jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów kosmetyków i chemii gospodarczej, posiadającym biura regionalne we wszystkich regionach Ukrainy. Zaspokajamy potrzeby ponad 5000 odbiorców dystrybucji chemii gospodarczej.Jesteśmy właścicielami czterech sieci sprzedaży kosmetyków i chemii gospodarczej różne segmenty - najsły

"Imperia Holding" - grupa firm z ponad 20-letnim sukcesem pracy na rynku ukraińskim, zatrudniająca ponad 1500 pracowników pracujących i rozwijających się w różnych obszarach biznesu.

Jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów kosmetyków i chemii gospodarczej, posiadającym biura regionalne we wszystkich regionach Ukrainy. Zaspokajamy potrzeby ponad 5000 odbiorców dystrybucji chemii gospodarczej.

Jesteśmy właścicielami czterech sieci sprzedaży kosmetyków i chemii gospodarczej różne segmenty - najsłynniejszy -" ISEI".

Jesteśmy wyłącznym importerem kosmetyków koreańskich i japońskich, oferującym wysokiej jakości produkty pochodzenia importowanego na rynek ukraiński.

Jesteśmy firmą logistyczną reprezentowaną we wszystkich regionach Ukrainy. Jest to 26 magazynów regionalnych.

Jesteśmy firmą, która ciągle się rozwija, otwiera nowe obszary działalności, dając pracę tysiącom Ukraińców, wnosząc do ich życia poczucie stabilności i pewności w przyszłość.

Szukamy energicznego i kreatywnego Menedżera ds. handlu elektronicznego, który będzie rozwijał naszą sprzedaż internetową.

Jakiej osoby szukamy:

  • z 1-2 letnim doświadczeniem w e-commerce i umiejętnością budowania relacji z partnerami

    • z 1-2 letnim doświadczeniem w branży e-commerce i umiejętnością budowania relacji z partnerami

      • li>
      • potrafi analizować i obliczać skuteczność kampanii digital, określać i wykorzystywać najskuteczniejsze narzędzia promocji towarów w digitalu
      • pracuje w MS Office, CMS oraz posiada umiejętności pracy z 1C
      • posiada narzędzia cyfrowe na poziomie eksperckim: e-mail marketing, SEO, analityka itp.
      • dobra znajomość języka ukraińskiego, angielskiego na poziomie Upper-Intermediate
      • li>gracz zespołowy o doskonałych umiejętnościach komunikacyjnych

      Oferujemy:

      • pracę w firmie o oficjalnym zatrudnieniu, przejrzystej i stabilnej wynagrodzenie
      • możliwość pracy w systemie hybrydowym i najbardziej komfortowe warunki pracy. Biuro w Kijowie, 15 minut piechotą od stacji metra Czernihowska
      • możliwość rozwoju i udziału w konferencjach edukacyjnych
      • ubezpieczenie medyczne
      • oficjalne zatrudnienie, okres próbny 3 miesiące.

      Zadania:

      • prowadzenie negocjacji handlowych z partnerami e-commerce, rozwijanie i utrzymywanie silnych relacji z partnerami li>
      • opracowywanie i wdrażanie działań promocyjnych, innych mechanizmów i kampanii promujących towary, zwiększanie konwersji i efektywności w obszarze e-commerce
      • praca ze stronami internetowymi, wypełnianie treści, optymalizacja prezentacji towarów w digitalu, w tym .H na stronach partnerskich i platformach handlowych
      • zarządzanie usługami pocztowymi, mailingami SMS/Viber
      • współpraca z agencją marketingową w celu osiągnięcia celów marketingowych w digitalu

      Jeśli jesteś gotowy wziąć odpowiedzialność za rozwój e-commerce w naszej firmie, pPrześlij swoje CV już teraz!

Kijów
Pełny etat