Wiodący specjalista Katedry Oceny Aktywności Sieci Regionalnych w PrivatBank

Opublikowano ponad 30 dni temu

52 wyświetlenia

PrivatBank

PrivatBank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie. Zajmuje czołowe pozycje we wszystkich wskaźnikach finansowych w branży i stanowi około jednej czwartej całego systemu bankowego w kraju.Poszukujemy< b style="font-weight : 700">Wiodący specjalista działu ewaluacji sieci regionalnej, który stara się pracować w dynamicznym środowisku i wyznaje wartości wzajemnego zaufania, otwartości i inicjatywy.Szukamy zorientowanego na cel profesjonalisty, potrafiąc

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie. Zajmuje czołowe pozycje we wszystkich wskaźnikach finansowych w branży i stanowi około jednej czwartej całego systemu bankowego w kraju.

Poszukujemy< b style="font-weight : 700">Wiodący specjalista działu ewaluacji sieci regionalnej, który stara się pracować w dynamicznym środowisku i wyznaje wartości wzajemnego zaufania, otwartości i inicjatywy.

Szukamy zorientowanego na cel profesjonalisty, potrafiącego wykonywać wiele zadań jednocześnie, z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, nastawionego na jakość i wyniki.

Główne obowiązki:

  • Tworzenie wskaźników KPI przez jednostki biznesowe
  • Regularne szkolenia w celu podniesienia poziomu zaufania
  • Pomoc metodyczna odpowiednim jednostkom strukturalnym, administracja „Pytaniami o KPI " branża
  • Prace informacyjno-techniczne związane z dokumentacją informacji, analizą i podsumowaniem materiałów
  • Przygotowywanie wniosków IT i ich realizacja, testowanie
  • Utrzymanie Panel Działu
  • Przygotowywanie materiałów na spotkania (prezentacje, wykresy, podsumowania itp.)

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o specjalności Ekonomia, Finanse, Bankowość
  • Ponad rok doświadczenia w bankowości
  • Znajomość SQL
  • Umiejętność pracy i analizowania informacji, danych
  • Świetny użytkownik pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Umiejętność prezentacji informacji w formie prezentacji
  • < li>Elastyczność procesów i skłonność do szybkiego uczenia się

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Pracę w największej i najbardziej innowacyjny bank Ukrainy
  • < li>Oficjalne zatrudnienie i 24 dni kalendarzowe urlopu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie medyczne i korporacyjna komunikacja mobilna
  • Korporacyjna szkolenia
  • Nowoczesne, komfortowe biuro
  • Ciekawe projekty, ambitne zadania i dynamiczny rozwój
  • Przyjazna, profesjonalna kadra i mocny zespół

PrivatBank jest otwarty na wsparcie i zatrudnienie weteranów, a także osób niepełnosprawnych.

Dyskryminacja ze względu na stan zdrowia i sprawność fizyczną, wiek, rasę lub pochodzenie etniczne, płeć i stan cywilny jest dla nas niedopuszczalna.

Jesteśmy gotowi przeszkolić weteranów i kandydatów z niepełnosprawnością bez doświadczenia w bankowości.

Jeśli posiadasz status osoby niepełnosprawnej lub weterana, skontaktuj się z [email protected]. Specjaliści PrivatBanku służą radą i wsparciem przez cały czas proces odbor i po zatrudnieniu.

Kijów