Wiodący specjalista w zakresie księgowości kadrowej i wojskowej w Derzhavniy Operator Tilu

2 September

30 wyświetleń

Derzhavniy Operator Tilu

5
1 recenzja
Brak doświadczenia
Kijów

Poszukujemy wiodącego specjalisty ds. rachunkowości personalnej i wojskowej do nowo utworzonego biura przedsiębiorstwo państwowe podlegające Ministerstwu Obrony Ukrainy. Jeśli podzielasz nasze wartości i pragniesz, aby proces zamówień wojskowych był bardziej wydajny, uczciwy i odpowiedzialny, ta praca jest dla Ciebie!Rządowy Tylny Operator (DOT) to agencja państwowa zaspokajająca potrzeby Sił Zbrojnych Ukrainy.Kierując się zasadami kierując się uczciwością i skupieniem na człowieku, dostarczamy

Poszukujemy wiodącego specjalisty ds. rachunkowości personalnej i wojskowej do nowo utworzonego biura przedsiębiorstwo państwowe podlegające Ministerstwu Obrony Ukrainy. Jeśli podzielasz nasze wartości i pragniesz, aby proces zamówień wojskowych był bardziej wydajny, uczciwy i odpowiedzialny, ta praca jest dla Ciebie!

Rządowy Tylny Operator (DOT) to agencja państwowa zaspokajająca potrzeby Sił Zbrojnych Ukrainy.

Kierując się zasadami kierując się uczciwością i skupieniem na człowieku, dostarczamy żywność, odzież, paliwo, smary i sprzęt medyczny na potrzeby wojska.

Jesteśmy przekonany, że zaopatrywanie armii powinno być rynkiem nie tylko ciekawym, ale i honorowym. Naszym zadaniem jest wypracowanie odpowiedniego systemu relacji z dostawcami, zwiększającego wartość każdej zainwestowanej hrywny budżetu państwa.

Główne obowiązki:

  • Koordynowanie procesu zatrudniania, zwalniania i przenoszenia pracowników.
  • < li>Pełna administracja kadrowa przedsiębiorstwa, księgowość wojskowa.
  • Opracowywanie regulaminów i instrukcji stanowiskowych.
  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji związanej ze sprawami kadrowymi.
  • Tworzenie harmonogramu corocznych urlopów pracowników.
  • Przetwarzanie czasowej niezdolności do pracy do kart pracy.
  • Zapewnianie zgodności z ustawodawstwem i normami wewnętrznymi firmy w zakresie sprawy kadrowe.
  • Przetwarzanie kart czasu pracy pracowników
  • Wymagania:

    • Dogłębne zrozumienie przepisów prawa personalnego i umiejętność ich stosowania.
    • Wysoka komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi.
    • Umiejętność pracy w systemach elektronicznego przetwarzania danych.
    • Doświadczenie w księgowości wojskowej będzie dodatkowym atutem.
    • Pewny użytkownik programów Microsoft Office.

    Cechy i cechy osobiste:

    • Proaktywne stanowisko obywatelskie.
    • Zero tolerancji dla korupcji.
    • Otwartość na nową wiedzę, nowe doświadczenia.
    < p style="styl czcionki: normalny; Font-weight: 400">Miejsce pracy i harmonogram:

    • Pełny etat.
    • Biuro w centrum miasta.

    Oferujemy pracę przy jednej z kluczowych reform dla Ukrainy - reformie zaopatrzenia Sił Zbrojnych. W tej roli dołączysz do reformy Ministerstwa Obrony Ukrainy, która pomoże proces zapewniania armii przejrzysty i odpowiedzialny. Mamy też konkurencyjne wynagrodzenie (zgodnie z wynikami wywiadu).

    Jeśli zdecydujesz się dołączyć,czeka na Ciebie:

    1. Rozmowa telefoniczna z HR.
    2. Wywiad z kierownikiem działu.
    3. Sprawdzanie rzetelności.
    4. Wywiad z kierownikiem działu Dyrektor Generalny
    5. Oferta współpracy, jeśli będziemy dla siebie odpowiedni.

    Aby wziąć udział w selekcji, prześlij swoje CV, list motywacyjny i oczekiwania dotyczące wynagrodzenia na adres [email protected]. W tytule wiadomości e-mail proszę podać nazwę oferty pracy.

    Tylko kandydaci wybrani do rozmowy kwalifikacyjnej otrzymają powiadomienia.

    Zachęcamy wykwalifikowanych kandydatów do jak najszybszego przesłania CV, ponieważ zgłoszenia będą rozpatrywane na bieżąco.

    < p style="styl czcionki: normalny; Font-weight: 400">SE „State Rear Operator” jest pracodawcą zapewniającym równe szanse i nie stosującym praktyk dyskryminacyjnych podczas selekcji i zatrudnienia. Nie dyskryminujemy ze względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, narodowość, przynależność polityczna, orientacja seksualna, tożsamość płciowa, stan cywilny, niepełnosprawność, informacja genetyczna, wiek, przynależność do związku zawodowego lub inne czynniki.

Kijów