Wiodący specjalista w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w Derzhavniy Operator Tilu

17 października

15 wyświetleń

Derzhavniy Operator Tilu

5
1 recenzja
Brak doświadczenia
Kijów

Poszukujemywiodącego specjalisty ds. bezpieczeństwa cybernetycznego do nowo utworzonej agencji zakupowej w ramach Ministerstwo Obrony Ukrainy. Jeśli podzielasz nasze wartości i pragniesz, aby proces dostaw sprzętu wojskowego był bardziej wydajny, sprawiedliwy i odpowiedzialny, ta praca jest dla Ciebie!Rządowy Tylny Operator (DOT) to agencja państwowa zaspokajająca potrzeby Sił Zbrojnych Ukrainy.Kierując się zasadami kierując się uczciwością i skupieniem na ludziach, dostarczamy żywność, odzież,

Poszukujemywiodącego specjalisty ds. bezpieczeństwa cybernetycznego do nowo utworzonej agencji zakupowej w ramach Ministerstwo Obrony Ukrainy. Jeśli podzielasz nasze wartości i pragniesz, aby proces dostaw sprzętu wojskowego był bardziej wydajny, sprawiedliwy i odpowiedzialny, ta praca jest dla Ciebie!

Rządowy Tylny Operator (DOT) to agencja państwowa zaspokajająca potrzeby Sił Zbrojnych Ukrainy.

Kierując się zasadami kierując się uczciwością i skupieniem na ludziach, dostarczamy żywność, odzież, paliwa i smary na potrzeby wojska.

Jesteśmy przekonani, że dostarczanie armia powinna być nie tylko interesująca rynkowo, ale i honorowa. Naszym zadaniem jest wypracowanie odpowiedniego systemu relacji z dostawcami, zwiększającego wartość każdej zainwestowanej hrywny budżetu państwa.

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Analiza alertów bezpieczeństwa, system logów w celu identyfikacji potencjalnych zagrożeń i anomalii. Udoskonalenie istniejących procesów w celu zwiększenia efektywności wykrywania i reagowania na cyberzagrożenia.
  • Opracowanie rekomendacji usprawniających monitorowanie.
  • Identyfikacja, analiza i ocena podatności w infrastrukturze sieciowej, aplikacjach i systemach
  • Usprawnianie istniejących procesów zarządzania podatnościami w celu terminowego wykrywania i eliminacji potencjalnych zagrożeń.
  • Aktywne wyszukiwanie i identyfikacja potencjalnych cyberzagrożeń w infrastrukturze i ich eliminacja.
  • Administracja aplikacjami zabezpieczającymi: SIEM, EDR, antywirus, skaner podatności (Network, SAST, DAST), DLP, PAM itp.
  • Współpraca z działem IT, dostawcy rozwiązań chmurowych i usługodawcy z zakresu ochrony informacji.
  • Udział w zespole reagowania na incydenty oraz w prowadzeniu szkoleń pracowników.

Wymagane umiejętności i kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok.
  • Zrozumienie procesu reagowania na incydenty cybernetyczne.
  • li>
  • Zrozumienie zasad bezpieczeństwa platform chmurowych.
  • Znajomość rodzajów złośliwego oprogramowania, zasad jego działania, metod wykrywania i reagowania.
  • Zrozumienie głównych wektory ataków i scenariusze rozprzestrzeniania się zagrożeń.
  • Doświadczenie z SIEM, EDR, DLP, PAM, skanerami podatności.
  • Zrozumienie zasad proaktywnego polowania na zagrożenia (Proactive Threat Hunting) oraz zrozumienie procesu zarządzania podatnościami.

Byłaby zaletą:

  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa aplikacji, doświadczenie w budowaniu SSDLC.
  • Znajomość produktów Microsoft.
  • Doświadczenie w pracy i konfiguracji NGAV, WAF .

Cechy i cechy osobiste:

  • Proaktywne stanowisko obywatelskie.
  • Zero tolerancji dla korupcji.
  • Otwartość na nową wiedzę, nowe doświadczenia.
< p style="styl czcionki: normalny; Font-weight: 400">Miejsce pracy i harmonogram:

  • Pełny etat.
  • Biuro w centrum miasta.

Oferujemy pracę przy jednej z kluczowych reform dla Ukrainy - reformie zaopatrzenia w siły zbrojne. Na tym stanowisku dołączysz do reformy Ministerstwa Obrony Ukrainy, co pomoże proces zapewniania armii przejrzysty i odpowiedzialny. Mamy też konkurencyjne wynagrodzenie (zgodnie z wynikami wywiadu).

Kroki wyboru, jeśli przejdziemy dalej:

  1. Rozmowa telefoniczna z HR.
  2. Wywiad z kierownikiem działu.
  3. Sprawdzanie rzetelności.
  4. Wywiad z kierownikiem działu Dyrektor Generalny
  5. Oferta współpracy, jeśli będziemy dla siebie odpowiedni.

Aby aplikować, prześlij swoje CV, list motywacyjny i oczekiwania dotyczące wynagrodzenia na adres [email protected]. W każdym przypadku w tytule proszę podać nazwę stanowiska litera.

Tylko kandydaci wybrani do rozmowy kwalifikacyjnej otrzymają powiadomienia.

Zachęcamy wykwalifikowanych kandydatów do jak najszybszego przesłania CV, ponieważ zgłoszenia będą rozpatrywane na bieżąco.

< p style="styl czcionki: normalny; Font-weight: 400">SE „State Rear Operator” jest pracodawcą zapewniającym równe szanse i nie stosującym praktyk dyskryminacyjnych podczas selekcji i zatrudnienia. Nie stosujemy dyskryminacji ze względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, narodowość, przynależność polityczną, orientacja seksualna, tożsamość płciowa, stan cywilny, niepełnosprawność, informacje genetyczne, wiek, przynależność do związków zawodowych lub inne czynniki.

Kijów