Wiodący analityk biznesowy Departamentu Integracji i Monitorowania Zautomatyzowanych Rozwiązań Kredytowych w PrivatBank

16 września

22 wyświetlenia

PrivatBank

PrivatBank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie świat. Zajmuje czołowe pozycje we wszystkich wskaźnikach finansowych w branży i stanowi około jednej czwartej całego systemu bankowego w kraju.Poszukujemy< strong style="font-weight: 700">Wiodący analityk biznesowy Departamentu Integracji i Monitorowania Zautomatyzowanych Rozwiązań Kredytowych< /strong>?, który pragnie pracować w dynamicznym środowisku i podziela takie wartości, jak wzajemne

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie świat. Zajmuje czołowe pozycje we wszystkich wskaźnikach finansowych w branży i stanowi około jednej czwartej całego systemu bankowego w kraju.

Poszukujemy< strong style="font-weight: 700">Wiodący analityk biznesowy Departamentu Integracji i Monitorowania Zautomatyzowanych Rozwiązań Kredytowych< /strong>?, który pragnie pracować w dynamicznym środowisku i podziela takie wartości, jak wzajemne zaufanie, otwartość i inicjatywa.

Staramy się znaleźć ambitnego profesjonalistę, który potrafi pracować wielozadaniowo, z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, jest zorientowany na jakość i wyniki.

Podstawowe obowiązki:

  • Budowanie i utrzymywanie procesów w obszar ryzyk dla produktów klientów biznesowych i kredytów detalicznych; interakcja z obszarami IT i biznesowymi
  • Analiza potrzeb biznesowych klienta
  • Identyfikacja wymagań klienta co do przyszłego produktu lub procesu (komunikacja z zainteresowanymi stronami - programistami, klientami, użytkownikami końcowymi)
  • Systematyzacja i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych (FR/NFR) oraz decydowanie o tym, jak system/proces/produkt będzie działać
  • Modelowanie zachowań systemu i projektowanie rozwiązań przy użyciu BPMN/ notacji UML, a także w razie potrzeby tworzenia „wstępnych” układów/makiet/makiet systemu interfejsu
  • Prezentacja wymagań/rozwiązań do systemu
  • Przeprowadzenie analizy obszarów problemowych i sporządzanie propozycji usprawnień procesów biznesowych dla nowych produktów kredytowych
  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji projektowej dla powierzonych projektów oraz monitorowanie dotrzymania terminów projektowych, opracowywanie i aktualizacja metod podejmowania decyzji
  • Pisanie dokumentacji technicznej niezbędne do zarządzania projektem i dostarczenia produktu do klienta (instrukcje, zadania techniczne, specyfikacje)
  • Utrzymanie opisu projektu/procesu/technologii, historii zmian i wersji, raportów z testów konfluencji
  • Przygotowanie informacji dla audytów i organów regulacyjnych
  • Dekompozycja zadań, przekazanie do zespołów programistycznych, zaangażowanie niezbędnych działów i kontrola wykonania
  • Tworzenie danych do analizy
  • Opracowanie hipotez dotyczących wpływu wskaźników na NPL portfela kredytowego
  • Przeprowadzenie testów systemowych przed przekazaniem klientowi; analiza błędów, awarii i ich przyczyn w działaniu systemów z dalszym określeniem działań zapobiegających im?

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (analiza systemowa, ekonomia, zarządzanie, finanse i inne)
  • ponad 2 lata doświadczenia w analityce biznesowej lub budowaniu procesów biznesowych, w szczególnościw segmencie SME/detail
  • Ogólne koncepcje architektury oprogramowania
  • Narzędzia do modelowania procesów biznesowych, danych, infrastruktury, zrozumienia zasad pracy z API
  • Możliwość wizualizować procesy z wykorzystaniem UML/BPMN
  • Doświadczenie we wdrażaniu i doskonaleniu procesów
  • Umiejętność tworzenia prezentacji wizualizujących pomysły i wyniki
  • Znajomość metodologii Agile
  • Znajomość metodyki Agile
  • Umiejętność przeprowadzania analizy systemowej procesów i formułowania zadań technicznych
  • Świetna znajomość języka ukraińskiego (w tym języka biznesowego)

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Praca w największym i najbardziej innowacyjnym banku Ukrainy
  • Urzędowe zatrudnienie i 24 dni kalendarzowe urlopu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie medyczne i korporacyjne komunikacja mobilna
  • Szkolenia korporacyjne
  • Nowoczesne, komfortowe biuro
  • Ciekawe projekty, ambitne zadania i dynamiczny rozwój
  • Przyjazna, profesjonalna kadra i mocny zespół
< p style="font-style: normal; Font-weight: 400">PrivatBank jest otwarty na wsparcie i zatrudnienie weteranów i weteranów, a także osób niepełnosprawnych.

Dyskryminacja ze względu na stan zdrowia i sprawność fizyczną, wiek, rasę lub pochodzenie etniczne, płeć i stan cywilny jest dla nas niedopuszczalna.

Jesteśmy gotowi przeszkolić weteranów i kandydatów z niepełnosprawnościami bez doświadczenia w bankowości.

Jeśli posiadasz status osoby niepełnosprawnej lub weterana, skontaktuj się z [email protected]. Specjaliści PrivatBanku udzielą porad i wsparcia podczas procesie selekcji i po zatrudnieniu.

Kijów
Pełny etat