Następna praca

Specjalista ds. generowania leadów w ZONE3000

Opublikowano ponad 30 dni temu

69 wyświetleń

ZONE3000

ZONE3000

0 recenzji
1 rok
Kijów
Advanced

ZONE3000 to zespół ponad 2400 profesjonalistów tworzących nowe ramy kulturowe w branży tworzenia oprogramowania. Od 2006 roku z powodzeniem współpracujemy z Namecheap, dostarczając wysokiej jakości projekty i umożliwiając ludziom myślenie na dużą skalę i wprowadzanie zmian. Poszukujemy utalentowanych osób, które chcą tworzyć i udoskonalać rozwiązania technologiczne przyszłości oraz zapewniać doskonałość pod każdym względem. Mając ambitne plany rozwoju, firma poszukuje obecnie energicznego specja

ZONE3000 to zespół ponad 2400 profesjonalistów tworzących nowe ramy kulturowe w branży tworzenia oprogramowania. Od 2006 roku z powodzeniem współpracujemy z Namecheap, dostarczając wysokiej jakości projekty i umożliwiając ludziom myślenie na dużą skalę i wprowadzanie zmian. Poszukujemy utalentowanych osób, które chcą tworzyć i udoskonalać rozwiązania technologiczne przyszłości oraz zapewniać doskonałość pod każdym względem. Mając ambitne plany rozwoju, firma poszukuje obecnie energicznego specjalisty ds. generowania leadów. To stanowisko wymaga indywidualnego współpracownika i będzie ściśle współpracować z naszą grupą sprzedażową.

Zadania na stanowisku:

  • Realizuj wychodzące kampanie generujące popyt
  • Pozyskuj potencjalnych klientów zgodnie z profilem idealnego klienta za pośrednictwem profesjonalnych mediów społecznościowych i list uczestników konferencji (badanie)
  • Eksperuj początkowy zasięg, wykorzystując połączenie mediów społecznościowych i e-maili (Snov .io) w sposób zgodny z RODO
  • Współpracuj z działem sprzedaży w zakresie kwalifikowania i przekształcania potencjalnych klientów w potencjalnych klientów zaakceptowanych przez sprzedaż
  • Bądź na bieżąco z katalogiem profesjonalnych usług i rozwiązań ZONE3000
  • Polecaj optymalne narzędzia i podejścia
  • Osiągaj/przekraczaj wyznaczone KPI, regularnie raportuj o wynikach kampanii i bieżących działaniach

  • Wymagania:

    • ponad rok doświadczenia w generowaniu popytu/outboundie w ramach usług IT typu Nearshore (preferowany konsulting, outsourcing lub outstaffing na dużą skalę)< /li>
    • Licencjat
    • Umiejętność pracy pod presją i pracy w elastycznych godzinach
    • Doskonałe umiejętności komunikacji międzykulturowej, biegła znajomość języka angielskiego oraz znajomość poczty elektronicznej i komunikatorów
    • Zainteresowanie możliwościami rozwoju kariery w firmie

    Oferujemy:

    • Grafik pracy: 8-godzinny dzień pracy
    • Wsparcie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym:
      • 25 dni urlopu w roku
      • 5 dni płatnego zwolnienia chorobowego miesięczny urlop (nie jest wymagane zaświadczenie lekarskie)
      • Bogaty program urlopów macierzyńskich
    • Zajęcia z języka angielskiego: lekcje grupowe, wykłady z gramatyki i Kluby Speaking z wykwalifikowanymi nauczycielami
    • Programy rabatowe ZONE3000: ekskluzywne oferty od naszych partnerów (odżywianie, centra urody, odzież, rozrywka, sztuka itp.)
    • Wewnętrzne profesjonalne warsztaty
    • Dodatkowe korzyści które zostaną wprowadzone po zwycięstwie Ukrainy

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Kijów
Advanced