Następna praca

Menedżer generowania leadów w Kozak Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

62 wyświetlenia

Kozak Group

Kozak Group

0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Kijów
Intermediate
Praca zdalna

Poziom stażu: średni+Lokalizacja: Ukraina, UE< br/>Kozak Group poszukuje dynamicznego i doświadczonego Lead Generation Managera, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz smykałkę do sprzedaży i biegle posługujesz się różnymi narzędziami i metodologiami, czekamy na Twoją opinię.Zadania:Zarządzaj procesami sprzedaży i optymalizuj je za pomocą HubSpot, Asana, LinkedHelper, Snov.io, Lemlist, podpowiedzi ChatGPT-4 i Apollo.Twórz niestandardowe stawki w Upwork.Wdrażaj ABM Podejście (marketing opar

Poziom stażu: średni+
Lokalizacja: Ukraina, UE
< br/>Kozak Group poszukuje dynamicznego i doświadczonego Lead Generation Managera, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz smykałkę do sprzedaży i biegle posługujesz się różnymi narzędziami i metodologiami, czekamy na Twoją opinię.

Zadania:

  • Zarządzaj procesami sprzedaży i optymalizuj je za pomocą HubSpot, Asana, LinkedHelper, Snov.io, Lemlist, podpowiedzi ChatGPT-4 i Apollo.
  • Twórz niestandardowe stawki w Upwork.
  • Wdrażaj ABM Podejście (marketing oparty na koncie).
  • Pisz niestandardowe wiadomości uzupełniające, aby zaangażować potencjalnych klientów.
  • Zrozumienie pełnego cyklu tworzenia oprogramowania i zarządzanie nim.
  • Postępowanie niestandardowe badania danych w celu wsparcia strategii sprzedaży.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym.
  • Doświadczenie z HubSpot, Asana, LinkedHelper, Snov.io, Lemlist, podpowiedziami ChatGPT-4 i Apollo.
  • Możliwość tworzenia niestandardowych stawek Upwork.
  • Znajomość podejścia ABM.
  • Umiejętność pisania niestandardowych dalszych działań.
  • Zrozumienie pełnego cyklu tworzenia oprogramowania.
  • Możliwość przeprowadzania niestandardowych badań danych.

Warto mieć:

  • Wcześniejsze doświadczenia w firmie podobnej do Grupy Kozak.
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych z klientami.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie znaczącym plusem.

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń.
  • Możliwość pracy w innowacyjnym i opartym na współpracy środowisku.
  • Możliwości ciągłego uczenia się i rozwoju zawodowego.< /li>
  • Elastyczne godziny pracy i możliwości pracy zdalnej.

Dołącz do Grupy Kozak i bądź częścią zespołu, który ceni innowację, kreatywność i doskonałość w operacjach sprzedażowych!

Kijów