Następna praca

Menedżer generowania leadów w DARLY SOLUTIONS

Opublikowano ponad 30 dni temu

63 wyświetlenia

DARLY SOLUTIONS

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Intermediate
Pełny etat

Szukamy nastawionego na wyniki menedżera ds. generowania leadów, który dołączy do naszego rosnącego zespołu.Proces rekrutacji: wprowadzenie rozmowa z Rekruterem — Rozmowa techniczna — Oferta. Obowiązki: ● Badanie, identyfikacja i docieranie do potencjalnych potencjalnych klientów za pośrednictwem Upwork, Mail, LinkedIn; ● Pisanie wysoce spersonalizowanych listów motywacyjnych; ● Spotkaj się i przekraczaj cele KPI; ● Analizuj i raportuj wskaźniki generowania leadów, aby śledzić postępy iidentyfik

Szukamy nastawionego na wyniki menedżera ds. generowania leadów, który dołączy do naszego rosnącego zespołu.

Proces rekrutacji: wprowadzenie rozmowa z Rekruterem — Rozmowa techniczna — Oferta.

Obowiązki:
● Badanie, identyfikacja i docieranie do potencjalnych potencjalnych klientów za pośrednictwem Upwork, Mail, LinkedIn;
● Pisanie wysoce spersonalizowanych listów motywacyjnych;
● Spotkaj się i przekraczaj cele KPI;
● Analizuj i raportuj wskaźniki generowania leadów, aby śledzić postępy i
identyfikować obszary wymagające poprawy;
● Współpracuj z zespołami sprzedaży w celu opracowania skutecznych strategii generowania leadów
● Zorientowany na wyniki ze zrozumieniem KPI/OKR i ich dopasowania;
● Doświadczenie w podejściach i technikach badawczych oraz znajomość
najpopularniejszych narzędzi do wyszukiwania i wyszukiwania danych/ sprawdzanie poprawności e-maili
(PhantomBuster, snov.io, Hunter, NeverBounce itp.);
● Rozwijanie i utrzymywanie bazy danych potencjalnych klientów i potencjalnych klientów do wykorzystania w przyszłości (Hubspot).

< br/>Wymagania:
● Poziom języka angielskiego co najmniej na poziomie średniozaawansowanym;
● Doświadczenie na stanowisku Lead Generation Managera w firmie IT
od 1 roku;
● Doświadczenie w pracy z Upwork lub Mail, LinkedIn;
● Nastawienie na terminy i przydziały;
● Umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej;

● Umiejętności podejmowania decyzji, zdolność do wielozadaniowości i ustalania priorytetów obciążenia pracą.< /p>

Oferujemy:

● Elastyczny format pracy - zdalny, 8-godzinny dzień pracy bez liczników czasu;
● Konkurencyjne wynagrodzenie;
● Zgrany i przyjazny zespół;
● Spersonalizowany rozwój kariery;
● Do 50% pokrycia kosztów kursów zawodowych;
● Urlop, zwolnienia lekarskie, święta państwowe ;
● Konkurencyjne premie za osobistą rekomendację nowych pracowników;
● Narzędzia rozwoju zawodowego (program mentorski, rozmowy technologiczne i
warsztaty);
● Zajęcia z języka angielskiego z lektorem;< br/> ● Imprezy firmowe i budowanie zespołu.
Jeśli masz to, czego szukamy i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu Darly, czekamy na Twoją opinię!

Kijów
Pełny etat