Następna praca

Główny inżynier DevOps w UST Ukraine

6 września

28 wyświetleń

UST Ukraine

UST Ukraine

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

6 września 2024 r бронювання Główny inżynier DevOps Київ, віддалено Wymagane jest nakładanie się do 14:00–16:00 czasu MST Ta rola wymaga wiedzy technicznej w zakresie technologii chmurowych, praktyk DevOps i umiejętności przywódczych, aby zarządzać dostarczaniem rozwiązań i współpracą międzyfunkcyjną. Kluczowe obowiązki: Architektura chmury: Współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi aby zrozumieć potrzeby biznesowe, rekomendować rozwiązania techniczne i zapewnić bezproblemową in

6 września 2024 r бронювання

Główny inżynier DevOps

Київ, віддалено

Wymagane jest nakładanie się do 14:00–16:00 czasu MST

Ta rola wymaga wiedzy technicznej w zakresie technologii chmurowych, praktyk DevOps i umiejętności przywódczych, aby zarządzać dostarczaniem rozwiązań i współpracą międzyfunkcyjną.

Kluczowe obowiązki:

  • Architektura chmury:
  • Współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi aby zrozumieć potrzeby biznesowe, rekomendować rozwiązania techniczne i zapewnić bezproblemową integrację.
  • Promuj wdrażanie najlepszych praktyk DevOps, identyfikując luki w obecnych systemach i proponując rozwiązania.
  • Kieruj projektowaniem i wdrażaniem funkcji Lambda i bramek API przy użyciu rozwiązania Terraform do automatyzacji infrastruktury jako kodu (IaC).
  • DevOps i automatyzacja:
  • wdrażaj i utrzymuj potoki CI/CD, koncentrując się na praktykach AWS i Azure DevOps.
  • Poinstruuj inżyniera DevOps, jak automatyzować wdrożenia infrastruktury za pomocą Terraform i zarządzać kontrolą wersji za pośrednictwem GitHub .
  • Nadzoruj administrację GitHub i zarządzanie Azure Pipeline , zapewniając płynną współpracę między zespołami.
  • Monitorowanie i obserwowalność:
  • Wykorzystaj narzędzia takie jak New Relic , DataDog < /b> i CloudWatch , aby zapewnić dobry stan, wydajność i dostępność aplikacji oraz infrastruktury.
  • Ustal praktyki monitorowania, ostrzegania i rejestrowania, aby utrzymać doskonałość operacyjną.
  • Współpraca i przywództwo:
  • Codziennie współpracuj z kierownictwem i innymi zespołami, aby zapewnić dostosowanie i pomyślną realizację projektów w chmurze i DevOps .
  • Przygotowuj i przedstawiaj cotygodniowe/miesięczne raporty o stanie dla kierownictwa wyższego szczebla, dostarczając wglądu w postęp projektu, ryzyko i strategie łagodzenia.
  • Skuteczna komunikacja i koordynacja pomiędzy zespołami technicznymi a interesariuszami.
  • Opcjonalnie: Zakres rozwiązań i inicjatyw
  • Zdefiniuj zakres i wymagania inicjatyw DevOps, dostosowując się do celów biznesowych i ograniczeń technicznych .

Kwalifikacje:

  • Biegłość w posługiwaniu się narzędziami monitorującymi, takimi jak New Relic , DataDog < /b> i CloudWatch , aby utrzymać wysoką dostępność i wydajność systemu.
  • Dobra znajomość  usług AWS i Azure Pipelines z możliwością zarządzania złożonymi potokami CI/CD.
  • Doświadczenie w administrowaniu GitHubem , w tym strategiami rozgałęziania, żądaniami ściągnięcia i kontrolą dostępu.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i przywódcze, z sprawdzoną umiejętnością codziennej interakcji z zespołami kierowniczymi i technicznymi.
  • Umiejętność identyfikowania luk w systemie, rekomendowania najlepszych praktyk i ciągłego doskonalenia DevOps i infrastruktury chmurowej.
  • Możliwość definiowania zakresu nowych inicjatyw i przekazywania strategicznych rekomendacji kierownictwu.

Kijów