Następna praca

Główny programista w AMFG

2 września

36 wyświetleń

AMFG

AMFG

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

2 września 2024 r Główny programista Київ To fantastyczna okazja, aby dołączyć do szybko rozwijającej się firmy znajdującej się w sercu rewolucji cyfrowej. Nasze oprogramowanie rewolucjonizuje produkcję poprzez automatyzację. Zaufały nam globalne marki i pracujemy w różnych sektorach (mobilność, towary konsumpcyjne, maszyny itp.). Mamy utalentowany i ambitny zespół. Cenimy uczciwość i z pasją realizujemy naszą misję polegającą na rewolucjonizowaniu zaawansowanej produkcji. To Twoja

2 września 2024 r

Główny programista

Київ

To fantastyczna okazja, aby dołączyć do szybko rozwijającej się firmy znajdującej się w sercu rewolucji cyfrowej. Nasze oprogramowanie rewolucjonizuje produkcję poprzez automatyzację. Zaufały nam globalne marki i pracujemy w różnych sektorach (mobilność, towary konsumpcyjne, maszyny itp.).

Mamy utalentowany i ambitny zespół. Cenimy uczciwość i z pasją realizujemy naszą misję polegającą na rewolucjonizowaniu zaawansowanej produkcji.

To Twoja szansa, aby :

  • stać się częścią szybko rozwijającej się firmy zajmującej się oprogramowaniem i zaawansowanej produkcji.
  • Ucz się i rozwijaj swój potencjał w otwartej kulturze opartej na wiedzy.
  • Podziel się naszą ambitną wizją i dokonaj znaczącej zmiany na drodze do autonomicznej produkcji.

Obowiązki :

  • Tworzenie nowych funkcji i nowych części aplikacji.
  • Pracuj w interdyscyplinarnym zespole Scrumowym wraz z inżynierami Frontendu i inżynierami ds. kontroli jakości.
  • Utrzymywanie, ulepszanie i rozszerzanie istniejącej funkcjonalności.
  • Stałe ulepszanie organizacji kodu i ewoluowanie projektu aplikacji.

Dołączysz do dobrze zorientowanego zespołu, jeśli masz :

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie w Node. Rozwój JS-a.
  • Minimum dwa lata doświadczenia w React.JS.
  • Minimum dwa lata doświadczenia w kierowaniu zespołem.
  • Licencjat lub tytuł magistra w dziedzinie informatyki.
  • Sprawdzona umiejętność  mentorowania i rozwijania członków zespołu.
  • Doświadczenie z Sequelize, PostgreSQL, projektowaniem baz danych, mikroserwisami.
  • AWS (EC2, Lambda, SNS i inne).
  • Znajomość najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji internetowych.
  • Doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, które pozwalają stawić czoła wyzwaniom i znaleźć rozwiązania.
  • HTML/CSS; Przed/po – procesory, metodologie.
  • Doświadczenie w zakresie metodologii testów jednostkowych, integracyjnych i kompleksowych.
  • Znajomość zasad i narzędzi DevOps (CI/CD, konteneryzacja).
  • Strategie rozgałęziania Git.
  • Zasady i procesy Scrum Agile.
  • Poziom języka angielskiego – średni i wyższy.

Co oferujemy :

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Praca w firmie produktowej (centrala w Londynie, klienci w Ameryce Północnej/Europie).
  • Stos nowoczesnych technologii.
  • 20 dni roboczych urlopu.
  • 8 dni roboczych zwolnień lekarskich.
  • Długoterminowe i bezpieczne zatrudnienie z płatnymi urlopami i płatnymi zwolnieniami chorobowymi.

Kijów