inżynier bezpieczeństwa pracy w Teplichniy kombinat Zahidniy, TOV

19 października

9 wyświetleń

Teplichniy kombinat Zahidniy, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia

Firma „Teplychny Kombinat Zahidnyi, LLC” w mieście Neteszyn poszukuje inżyniera bezpieczeństwa pracy.Zadania:- Opracowanie i wdrożenie systemu bezpieczeństwa pracy zgodnie z wymogami prawa; p>- Przeprowadzanie audytów i inspekcji;- Organizacja szkoleń i odpraw z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy; - Kontrola przestrzegania przez pracowników wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy.Wymagania:- Wykształcenie wyższe techniczne;- Doświadczenie na stanowisku pracy podobne stanowisko od 1 roku;- Zna

Firma „Teplychny Kombinat Zahidnyi, LLC” w mieście Neteszyn poszukuje inżyniera bezpieczeństwa pracy.

Zadania:

- Opracowanie i wdrożenie systemu bezpieczeństwa pracy zgodnie z wymogami prawa;

p>

- Przeprowadzanie audytów i inspekcji;

- Organizacja szkoleń i odpraw z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy;

- Kontrola przestrzegania przez pracowników wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne;

- Doświadczenie na stanowisku pracy podobne stanowisko od 1 roku;

- Znajomość przepisów z zakresu ochrony pracy;

- Umiejętność pracy z dokumentacją.

Oferujemy:

p>

- Oficjalne zatrudnienie;

- Przyjazny zespół i komfortowe warunki pracy

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i wniesienia swojej wiedzy i doświadczenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy nasza firma. Wyślij swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.