Następna praca

Młodszy Specjalista Wsparcia Technicznego w GeeksForLess

18 вересня

34 wyświetlenia

GeeksForLess

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Poszukuję specjalisty wsparcia technicznego do pracy nad stabilnym projektem (platforma hostingowa). Lokalizacja kandydata - Ukraina. Zdalnie, na pełen etatHarmonogram pracy: 1)Pon-piątek 23:30–08:30 czasu kijowskiego2) Pon-Pt 15:30 - 00:00 czasu kijowskiego Wymagania:silne umiejętności rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia, a także zdolność logicznego myślenia.silny nacisk na satysfakcję klientów< /li>Umiejętność języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowany

Poszukuję specjalisty wsparcia technicznego do pracy nad stabilnym projektem (platforma hostingowa). Lokalizacja kandydata - Ukraina. Zdalnie, na pełen etat

Harmonogram pracy:

1)Pon-piątek 23:30–08:30 czasu kijowskiego

2) Pon-Pt 15:30 - 00:00 czasu kijowskiego

Wymagania:

  • silne umiejętności rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia, a także zdolność logicznego myślenia.
  • silny nacisk na satysfakcję klientów< /li>
  • Umiejętność języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym
  • Dbałość o szczegóły
  • Duża umiejętność wyszukiwania, diagnozowania, rozwiązywania problemów i znajdowania rozwiązań w celu rozwiązania problemów systemowych
  • Zrozumienie standardowych procedur wsparcia w celu prawidłowego raportowania, eskalacji i działań następczych
  • Możliwość pracy na różnych zmianach
  • Znajomość protokołu TCP/IP, DNS i innych koncepcji sieciowych (HTTP i HTTPS)
  • Podstawowa znajomość środowiska Windows
  • Zrozumienie protokołów IP i DNS
  • Najpopularniejsze polecenia/narzędzia systemu Linux
  • Angielski: Wyższy średniozaawansowany

Obowiązki:

  • Odpowiadanie na prośby klientów (szybko i skutecznie)
  • Zapewnianie pomocy technicznej pomoc z aplikacjami internetowymi platformy
  • Rozwiązywanie problemów z Internetem i pocztą elektroniczną
  • Zapewnij wsparcie zgodnie z dokumentacją/szablonami proceduralnymi
  • Skonfiguruj konta e-mail w klientach pocztowych i zajmij się logowaniem /access Issues
  • Nieprzerwanie pracuj nad zadaniem aż do jego zakończenia
  • Sprawdź status problemu i przekaż klientowi aktualizacje
  • Nadaj priorytet kilku otwartym sprawom i zarządzaj nimi na stronie jednorazowo
  • Zapewnij wsparcie na poziomie 1–2 — uwzględnij dogłębne badanie, zapewnij obejście różnych problemów
  • W razie potrzeby eskaluj problemy do zespołu poziomu 2, podając wszystkie istotne i wymagane informacje
  • Często zadawane pytania dotyczące dokumentów i przewodniki szkoleniowe do użytku wewnętrznego.

Kijów