Następna praca

Młodszy silny inżynier front-end (UI) w FlightMind.AI

3 сентября

31 wyświetlenie

FlightMind.AI

0 recenzji
1500 - 2000$
Brak doświadczenia
Kijów

3 września 2024 r miltech Junior Strong Front-End Engineer (UI) Kijów, zdalnie Opis stanowiska: Poszukujemy energicznego i zmotywowanego Junior Strong Front-End Engineer do pracy nad rozwojem klienckiej strony naszego planisty misji. Będziesz odpowiedzialny za projektowanie interfejsu, integrację map i metadanych oraz uwierzytelnianie użytkowników. Jeśli masz początkowe doświadczenie w obszarze front-end i chcesz się rozwijać, chętnie przyjmiemy Cię do naszego zespołu. O firmie Sta

3 września 2024 r miltech

Junior Strong Front-End Engineer (UI)

Kijów, zdalnie

Opis stanowiska:

Poszukujemy energicznego i zmotywowanego Junior Strong Front-End Engineer do pracy nad rozwojem klienckiej strony naszego planisty misji. Będziesz odpowiedzialny za projektowanie interfejsu, integrację map i metadanych oraz uwierzytelnianie użytkowników. Jeśli masz początkowe doświadczenie w obszarze front-end i chcesz się rozwijać, chętnie przyjmiemy Cię do naszego zespołu.

O firmie

Startupowa firma FlightMind.AI opracowuje nawigację dla UAV, które działają bez GPS. Pozwala to UAV na nawigację w przestrzeni kosmicznej w warunkach silnego sprzeciwu EW, gdy nie ma komunikacji z satelitami GPS i/lub pilotem. Nasz projekt wygrał hackatony Ministerstwa Cyfryzacji i Ministerstwa Obrony Narodowej, a także reprezentował Ukrainę na wystawie technologicznej VivaTech 2023 w Paryżu.
Nasz rozwój powinien stać się prawdziwym przełomem w zastosowaniach UAV. Zapraszamy zmotywowanych inżynierów do dołączenia do zespołu, aby nasz produkt mógł szybciej zacząć działać dla Sił Obronnych.

Główne obowiązki:

  • Rozwój i utrzymanie interfejsu użytkownika narzędzia do planowania misji.
  • Integracja usług kartograficznych i ładowanie metadanych.
  • Implementacja mechanizmów uwierzytelniania użytkowników.
  • Optymalizacja wydajności i zapewnienie wysokiej jakości kodu.
  • Współpraca z programistami backendowymi w celu integracji API.
  • Udział w planowaniu i omawianiu nowych funkcjonalności i ulepszeń.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z HTML, CSS i JavaScript.
  • Znajomość nowoczesnych frameworków (React, Vue.js lub Angular).
  • Zrozumienie zasad projektowania UX/UI.
  • Doświadczenie z interfejsami API i integracją usług stron trzecich.
  • Podstawowa wiedza na temat systemów uwierzytelniania użytkowników.
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w obsłudze usług mapowych (Google Maps, Mapbox).
  • Znajomość TypeScriptu.
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (Git).
  • Doświadczenie z metodologią Agile.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne płace.
  • Elastyczny grafik pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Przyjazny i pomocny personel.
  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach.

Proces rekrutacji:

Proces rekrutacji składa się z kilku etapów: rozmowa wstępna, rozmowa techniczna, zadanie testowe i rozmowa końcowa z zarządzaniem.

Kijów